Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

GreenMech, s.r.o.

Základní informace

název:GreenMech, s.r.o.
adresa:691 08 Bořetice 9
region:Břeclav
telefon:519 430 467
e-mail:greenmech@greenmech.cz
internet:www.greenmech.cz
www-adresa:www.estav.cz/green-mech
IČO: 26239213
DIČ: CZ26239213

Kontakty

Činnost firmy

Výroba dřevních štěpkovačů a drtiče zeleného odpadu: drtiče až do šíře 1,4 m, štěpkovače do 250 mm (montáž za traktor nebo s vlastními naftovými motory, revoluční systém nožů, 6 x vyšší životnost nožů a vyšší potřebný výkon motoru, vrazné snížení nákladů)

Výrobní činnost - výrobky, prefabrikáty

Nejnovější články

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se dřevěným designem z Londýna

Inspirujte se prestižní přehlídkou světového designu London Design Festival (LDF), který se v letošním roce uskutečnil od 14. do 22. září po celém Londýně v rámci specializovaných výstav, přednášek a workshopů. V rámci našeho stavebního portálu se podíváme především na krásu dřeva v kolekci nazvané Leaving a Legacy.

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Vnitřní kanalizace: připojovací potrubí

Pro připojení každého umyvadla či WC a dalších zařizovacích předmětů je nutné připojovací potrubí. To začíná u zápachové uzávěrky a končí napojením na odpadní potrubí. Může být v provedení větrané nebo nevětrané, častější je nevětrané. Hlavním úkolem připojovacího potrubí je zajištění dostatečného odtoku odpadních vod ze zařizovacích předmětů bez odsávání zápachových uzávěrek a zpětného zatékání.

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Revoluční způsob zdění na hotovou maltovou směs Heluz SIDI

Ke zdění s novou silikátovo-disperzní maltou Heluz SIDI stačí balení s hotovou směsí a váleček. Tak jednoduché bude díky revoluční novince, tekuté, předem připravené maltě Heluz SIDI zdění z broušených cihel Heluz

Poptávka po klimatizacích roste

Poptávka po klimatizacích roste

Zájem o klimatizace letos vzrostl o pět procent. Ačkoliv bylo letošní léto v Česku nejteplejší od roku 1961, podle odborníků lze za růstem obliby hledat zejména větší touhu po komfortu u samotných uživatelů.

REKLAMA