REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

GARANCIA

Základní informace

název:GARANCIA
adresa:Nádražní 569/II, 377 01 Jindřichův Hradec
region:Jindřichův Hradec
www-adresa:www.estav.cz/garancia
IČO: 10289500
založení/historie: od r. 1990
počet zaměstnanců: 2

Kontakty

Činnost firmy

Realitní kancelář - zprostředkovatelská činnost, koupě, prodej, pronájem nemovitostí, bytů, pozemků, obstarání veškerých dokladů vč. stavebních odhadů

Oceňování vč. nemovitostí
Realitní činnost

Nejnovější články

Pozvánka na konferenci „Stavby z přírodních materiálů 2020“

Pozvánka na konferenci „Stavby z přírodních materiálů 2020“

Baobaby z.s. pořádá pro všechny příznivce přírodního stavitelství, ekologických stavebních materiálů, úsporných technologií a permakultury již 7. ročník konference „Stavby z přírodních materiálů 2020“, která se koná 6.-8. 3. 2020 v kulturním zázemí Domovina v Praze. Přednášky budou v češtině a angličtině, tlumočení je zabezpečeno.

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

Veletrh STŘECHY PRAHA 2020 s množstvím produktových novinek

22. ročník veletrhu STŘECHY PRAHA přivítá ve dnech 6. – 8. 2. 2020 v PVA EXPO PRAHA nejvýznamnější výrobce a dodavatele z oboru. Nabídne komplexní řešení pro stavbu a renovace střech včetně řady produktových novinek. V souběhu se konají veletrhy SOLAR PRAHA, ŘEMESLO PRAHA a FESTIVAL dřeva a nářadí.

Přírodní dekorace v moderním interiéru

Přírodní dekorace v moderním interiéru

Umělecký, neobvyklý, nabitý neočekávaným a s vysokým smyslem pro sílu detailu. Takový je apartmánový byt z brazilského São Paulo, který byl představen na zdejší výstavě designu a architektury. Je ukázkou kombinace moderního stylu bydlení, které ale nechce být ve vleku uspěchané civilizace, a upřednostňuje vzdušný přírodní styl.