Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Evelopa - Bc. Lucie Pačová

Základní informace

název:Evelopa - Bc. Lucie Pačová
adresa:Dělnická 1212, 735 64 Havířov - Prostřední Suchá
region:Karviná
IČO: 73354279

Činnost firmy

Poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků; realitní činnost; správa a údržba nemovitostí

Odborné posudky, audity
Konzultační a poradenská činnost
Realitní činnost
Facility management

Nejnovější články

Dům Autoklubu ČR Foto: Autoklub ČR

Dům Autoklubu ČR stál dříve na okraji Prahy. Navrhl jej slavný architekt Pavel Janák. Prvky interiéru jsou moderní i dnes

Dům přestavený v letech 1926-1929 architektem Pavlem Janákem slouží dodnes Autoklubu ČR, naší nejstarší organizaci sdružující motoristy. Budova před třemi lety oslavila jubilejních 90 let, historie Autoklubu, který se významně podílel na rozvoji motorismu v Československu, sahá ale ještě o něco dále. Dnes si tento zajímavý dům a organizaci představíme díky redaktorce ESTAV.cz, která navštívila akci Den architektury.

Zdroj: AdobeStock.com - grand-warszawski

Jak bydlí Češi? Nájmy na vzestupu. Lidé hledají také alternativy bydlení

O krizi bydlení se hovoří už dlouho, nezávisle na aktuální situaci spojené s krizí energetickou. Ceny bytů a domů ve velkých městech neustále rostou, stejně jako nájmy. Přesto je zde patrná změna ve prospěch nájemního bydlení. Ukazují to data Sociologického ústavu AV ČR, který na konci minulého roku představil svoji platformu s názvem Nájem plus. Své místo na slunci si vybojovaly i nejrůznější alternativy, hlavně z iniciativy s názvem Finančně dostupné bydlení (FDB).

REKLAMA