REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vybavte své zaměstnance na zimu vhodnými pracovními oděvy

Pokud vaši zaměstnanci pracují v zimě ve venkovním prostředí, jejich pracovní oblečení musí splňovat vysoké nároky. Lindström vám nabízí praktické a funkční řešení pronájmu zimních pracovních oděvů.
Zdroj: Lindström
Zdroj: Lindström

Jako zaměstnavatel máte povinnost zajistit svým zaměstnancům takové pracovní podmínky, které nebudou mít negativní vliv na jejich zdraví. V zimě je tedy nezbytné udržet zaměstnance v teple a suchu. Díky časté snížené viditelnosti v zimních měsících, kdy je brzy tma, jsou časté mlhy a sychravé počasí, by oděvy měly být navíc vybaveny reflexními prvky

Pracovní oblečení pro práci v zimě

  • Pokud klesne na pracovišti teplota pod 10 °C, zaměstnanec musí být vybaven pracovním oděvem, díky kterému mu bude stále teplo
  • Při teplotě pod 4 °C musí zaměstnanec dostat také rukavice a vhodnou obuv.

Zimní pracovní oblečení od Lindström 

Zajistíme bezpečnost a komfort pro vaše zaměstnance a servis bez starostí pro vás. Nabízíme vám komplexní služby pronájmu pracovního oblečení. Navrhneme pracovní oblečení přesně podle vašich požadavků a zajistíme pravidelnou dodávku čistého oblečení pro vaše pracovníky. Oděvy pereme ekologicky a provádíme také veškerou potřebnou údržbu. U reflexního oblečení a doplňků je správná údržba velice důležitá, protože nešetrné praní snižuje účinek fluorescenční tkaniny a poškozuje reflexní prvky. 

Prohlédněte si naši nabídku a ozvěte se nám. Připravíme pro vás nezávaznou cenovou kalkulaci na míru. 

Lindström Czech Republic

logo
Centrála
Skandinávská 999
26753 Žebrák

telefon: +420 311 533 020
e-mail: cz@lindstromgroup.com

web: lindstromgroup.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: lindstromgroup.com

Fluktuace zaměstnanců a pronájem pracovního oblečení

Potýkáte se s problémem častých odchodů a příchodů nových zaměstnanců? Zjistěte, jak můžete snížit náklady spojené s fluktuací zaměstnanců díky pronájmu pracovních oděvů.

REKLAMA