REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Zahájení prodeje nového komínového systému CIKO EASY

Tento komínový systém se od zavedené produkce cihelných komínů CIKO odlišuje především jednodílným broušeným blokem obvodového pláště o rozměru 32x32cm, namísto pro CIKO typických půlených tvarovek s výsledným rozměrem 40x40cm.
Zdroj: CIKO
Zdroj: CIKO
  • Kompaktní rozměr 32×32 cm
  • Broušený keramický blok obvodového pláště
  • Izostatické izolované vložky
  • Konstrukce komínu vhodná do moderních domů
  • Bezpečný odstup hořlavých materiálů 30 mm

S půdorysem 32×32 cm se jedná o jeden z nejmenších zděných komínových systémů na trhu. Kompaktní komínové těleso z jednodílných broušených cihelných bloků a izolovaných izostatických vložek znamená velmi jednoduchou a rychlou montáž, je to prostě EASY.

Komínový systém CIKO EASY prošel jako první komín v ČR kompletními zkouškami podle nových norem a je tak prvním komínovým systémem, který má certifikací podložená pravidla pro bezpečné zabudování do stavby.

Další odlišností proti zavedeným komínům je absence provětrávací mřížky. Toto moderní pojetí komínového systému umožňuje bezproblémové zabudování do energeticky úsporných domů, kde je provětrávací mřížka problematickým bodem.

CIKO EASY představuje inovativní a jedinečné řešení komínového systému s vynikajícími parametry a výhodným poměrem cena/kvalita. Představuje tak nový standard komínu v moderním domě.

CIKO s.r.o.

logo
CIKO
Předměřice nad Jizerou 15
294 74 Předměřice nad Jizerou

telefon: +420 326 329 526, +420 739 433 808
e-mail: info@ciko-kominy.cz

web: ciko-kominy.cz, www.dobrekominy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Produktové novinky v sortimentů komínů firmy CIKO

Produktové novinky v sortimentů komínů firmy CIKO

Letošní produktové novinky mezi kmínovými systémy CIKO jsou věnovány vylepšování jednotlivých systémů a jejich možností. Například těsná redukce nebo nadstřešní návlek v tmavé barvě.

Zdroj: ciko-kominy.cz

Jak koupit komín?

Dodávky komínů CIKO nejsou přerušeny, fungujeme i za nouzového stavu nebo následných omezení. I při dodržení všech bezpečnostních opatření je možno jednoduše a bezpečně nakoupit komín.

K cihelnému komínu CIKO zdarma bezpečný parotěsný prostup GPH-300

K cihelnému komínu CIKO zdarma bezpečný parotěsný prostup GPH-300

Akce bezpečný prostup zdarma, v rámci které dostanete zdarma k cihelnému komínu CIKO bezpečný parotěsný prostup GPH-300 v hodnotě 2105,- Kč s DPH. Tato akce platí na objednávky kompletních komínových systémů CIKO (3V UNIVERSAL, TEC, PRAKTIK, GAS) výšky alespoň 5 m v období od 1. 8. do 30. 9. 2019 u všech obchodních…

REKLAMA

REKLAMA