REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Produktové novinky v sortimentů komínů firmy CIKO

Letošní produktové novinky mezi kmínovými systémy CIKO jsou věnovány vylepšování jednotlivých systémů a jejich možností. Například těsná redukce nebo nadstřešní návlek v tmavé barvě.

Níže jsou uvedeny vybrané z nich:

Cihelné komíny

Těsná redukce – představujeme první systémové řešení těsnosti mezi kouřovodem a komínovým pláštěm na českém trhu. Přináší bezproblémové připojení spotřebiče tam, kde je potřeba splnit podmínky Blower-door testu. Dvoudílné provedení s perlinkou pro zapracování pod omítku a utěsnění mezi komínovým pláštěm a kouřovodem.

Zakládací prvek pro přívod vzduchu – nové konstrukční řešení, které u systémů CIKO TEC a CIKO PRAKTIK rozšiřuje možnosti připojení přívodu spalovacího vzduchu. Nyní s přívodem vzduchu podlahou i pro víceprůduchové komíny nebo komíny s přídavnou šachtou.

Černé návleky ŠTUKO – designová varianta nadstřešního návleku umožňuje sjednocení vzhledu komínu s oblíbenými černými krytinami.

CIKO s.r.o.

logo
CIKO
Předměřice nad Jizerou 15
294 74 Předměřice nad Jizerou

telefon: +420 326 329 526, +420 739 433 808
e-mail: info@ciko.cz

web: ciko-kominy.cz, www.dobrekominy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: CIKO

Zahájení prodeje nového komínového systému CIKO EASY

Tento komínový systém se od zavedené produkce cihelných komínů CIKO odlišuje především jednodílným broušeným blokem obvodového pláště o rozměru 32x32cm, namísto pro CIKO typických půlených tvarovek s výsledným rozměrem 40x40cm.

Zdroj: ciko-kominy.cz

Jak koupit komín?

Dodávky komínů CIKO nejsou přerušeny, fungujeme i za nouzového stavu nebo následných omezení. I při dodržení všech bezpečnostních opatření je možno jednoduše a bezpečně nakoupit komín.

Hliněné desky Lemix – užívejte si příjemné klima plnými doušky

Hliněné desky Lemix – užívejte si příjemné klima plnými doušky

CIKO, výrobce komínových systémů. spustil nový web na hlinění desky Lemix pro suchou výstavbu. Dar přírody, který je pomocí sofistikované technologie s nízkou energetickou náročností, bez chemických procesů, přetvořen na moderní a odolný přírodní stavební materiál.

REKLAMA