REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Při výběru terasy z WPC hraje roli každý detail

Pokud zvažujete novou terasu, nebojte se obrátit na odborníky. Záleží totiž na každém detailu. Český výrobce WPC – WoodPlastic poskytuje bezplatné konzultace. Na co se zájemci obvykle ptají?
Zdroj: woodplastic.cz
Zdroj: woodplastic.cz

Lidé, kteří zvažují pořízení nové terasy, se na experty společnosti ze středočeských Bukovan nejčastěji obracejí s praktickými dotazy. Zajímá je, jak dlouho jim terasa vydrží plně funkční a atraktivní, zajímají se o vlastnosti materiálu, o typy a bezpečnost povrchů, o barevné varianty i způsob montáže.

Časté jsou i detailní dotazy týkající se údržby terasy, protože právě minimální náročnost je jedním z hlavních důvodů velké obliby teras z kompozitu. Prkna není třeba lakovat, natírat ani impregnovat, stačí je občas zamést a párkrát do roka opláchnout proudem vody. WPC – WoodPlastic nabízí i prkna se speciální pigmentací, která umí na ploše terasy opticky upozadit běžné prachové znečištění.

Především v případě teras s neobvyklým tvarem – kolem bazénů, podél schodů či nepravidelných oblouků – se často vyžaduje atypické řešení, s nímž mohou odborníci pomoci. Poradí nejenom s tím, který směrem a jak prkna položit, aby to hezky vypadalo. WPC – WoodPlastic dokáže vyrobit prkna na míru tak, aby bylo možné při pokládce maximálně eliminovat odpad a prořez prken, a díky tomu ušetřit peníze i čas.

Další informace o produktech WPC – WoodPlastic, inspirativní fotografie a praktická doporučení lze nalézt na www.woodplastic.cz.

WPC – Woodplastic a.s.

logo
Na Folimance 2154/17
12800 Praha 2

telefon: +420 321 001 529
e-mail: wpc@woodplastic.cz

web: www.woodplastic.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Terasa Terafest® od české společnosti WPC – WoodPlastic

Při výběru materiálu terasy myslete i na náročnost údržby

Zima je tu. Se vší svou vlezlostí a nástrahami. Každý sluneční paprsek je malým svátkem a věčně mokrá prkna na terase lákají už jen ty nejodolnější z nás. Je čas odpočívat a vůbec nikdo netouží řešit nějaké nedodělky či opravy. I na to je třeba myslet, pokud se rozhodujete, z jakého materiálu postavíte svoji novou…

Terasa od WPC – WoodPlastic a.s., produktová řada Terafest

Ze svých nových teras vidí rodina v Lelekovicích daleko do kraje

Dům, zahrada, bazén, terasa – v jednoduchosti je krása. Své o tom vědí majitelé parcely v Lelekovicích u Brna, kteří si podle téhle jednoduché poučky postavili dům, navrhli zahradu a naplánovali stavbu bezúdržbových teras WoodPlastic®.

REKLAMA