Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Venkovní žaluzie slaďte se vzhledem domu

Venkovní žaluzie jsou nejpoužívanějším způsobem venkovního stínění. Představují účinnou ochranu před ostrým sluncem i horkem, večer zase zajistí potřebné soukromí. Žaluzie od českého výrobce Climax si navíc můžete nechat vyrobit na míru a přizpůsobit je tak každému oknu i architektuře stavby.
Předokenní žaluzie T-80 je ideální pro zastínění rodinných i bytových domů | Climax.cz

Široká nabídka tvarů i barev

Venkovní žaluzie Climax jsou vyrobené z hliníku, který se vyznačuje pevností, odolností a dlouhou životností. Hliníkové lamely navíc dobře odrážejí světlo, proto lze s jejich pomocí dobře regulovat teplotu v místnosti. Oproti venku dokážou snížit teplotu až o 10 °C a nahradí tak i nákladnou a neekologickou klimatizaci. Díky tomu, že lze lamely naklápět, můžete současně stínit i větrat. Žaluzie české výroby lze navíc vybírat v provedení mnoha tvarů lamel, které mohou mít až 25 barevných odstínů. Snadno je tak přizpůsobíte každé fasádě domu. Dokonalé stínění i zatemnění nabízejí všechny typy žaluzií ze sortimentu Climax. Aby ladily s domem dokonale, je vhodné pečlivě plánovat. V případě potřeby odborných služeb či poradenství je vám k dispozici technický poradce společnosti Climax, největšího českého výrobce stínění. Výběr ideálních venkovních žaluzií vám usnadní také návštěva některého ze showroomů, kde si stínění můžete osobně prohlédnout a vyzkoušet. Využít můžete i online konzultaci z pohodlí domova.

Další informace získáte v tomto článku.

CLIMAX

logo
Jasenice 1253
755 01 Vsetín

telefon: 800 100 967
zelená linka: 800 100 967
e-mail: climax@climax.cz

web: www.climax.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Climax

Byt na okraji Prahy zaujme dvěma balkony i chytrým stíněním

Citlivě řešenou novostavbu, která se nachází v klidné vilové zástavbě na okraji Prahy, majitelé koupili už ve fázi výstavby. Své požadavky tak mohli společně s architektem dovést k dokonalosti. Čtyřčlenná rodina snila o bytě, který má blízko do přírody a terasu, na které by mohli pracovat i relaxovat. Byt navíc od…

Jak připravit pergolu a venkovní stínění na zimu

Jak připravit pergolu a venkovní stínění na zimu

Celé léto jsme si přes den chránili své domovy venkovními žaluziemi a roletami před horkým sluncem a užívali si dlouhé večery pod pergolou. Teď na podzim nastává ideální čas na přípravu stínění na zimu. Když se o něj správně postaráme i v zimě, budeme ho moci bez problémů a naplno využívat také příští rok.