Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bezrámové sprchové zástěny PUR od SanSwiss – silný trend pro vzdušné koupelny

Bezrámové sprchové zástěny působí otevřeně a vzdušně a lze je sladit s jakýmikoli doplňky. Není divu, že bezrámové sprchové kouty jsou tak silným trendem moderní koupelny. Vysoce kvalitní materiály a funkční prvky zajistí, že vám radost ze sprchové zástěny PUR vydrží dlouhá léta.

Tloušťka bezpečnostního skla sprchové zástěny PUR je 8 mm. Pro snadné čištění je sklo opatřeno antiplakovou úpravou Aquaperle, která minimalizuje usazování vodního kamene a nečistot na skle. Nabídka dekorů skla je pestrá – klasické čiré sklo, nebo jeden z pěti dekorů pro originální vzhled i zajištění soukromí. Dekory jsou k dispozici jak pro klasické sprchové zástěny, tak sprchové zástěny walk-in.

Standardní výška této sprchové zástěny je komfortních 2000 mm a je také možné vyrobit zvláštní rozměry. Právě v řadě PUR je v nabídce nejvyšší sprchová zástěna v sortimentu SanSwiss – varianta PUR MAX s impozantní výškou 2300 mm.

PUR: Čtvrtkruh s dvoukřídlými dveřmi s L-kováním

Sprchové dveře řady PUR jsou křídlové s otevíráním ven. Kvalitní chromované panty jsou integrované přímo do skla (na vnitřní straně sprchových dveří) pro perfektní vzhled a snadné čištění – stačí je otřít stěrkou nebo měkkým hadříkem. Zdvihový mechanismus pantů zvyšuje komfort při manipulaci s dveřmi a chrání těsnění proti předčasnému opotřebení.

Stabilitu sprchové zástěny zajišťuje rohová nebo stabilizační vzpěra, optimální těsnost pak standardně zabezpečuje prahová lišta. Volitelně lze instalovat sprchové zástěny PUR bez prahové lišty pro komfortnější vstup.

Více na www.sanswiss.cz.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: marketing@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SanSwiss

Komfortní sprchování: posuvné sprchové dveře DIVERA od SanSwiss

Koupelna je místností, ve které trávíme mnoho času. Interiér koupelny musí být uspořádaný tak, abychom se v ní cítili příjemně. Jedním z hlavních prvků každé koupelny je bezesporu sprchová zástěna. Váš sprchový kout by měl být praktický a zároveň by měl poskytovat maximum komfortu a relaxace při sprchování.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

HELUZ zavádí výhodné FIRST MINUTE ceny na nákup cihel, zdroj Heluz

Garantovaná sleva a cena na nákup cihel HELUZ FAMILY

Garantovaná sleva a cena na nákup cihel HELUZ FAMILY

Letní akce s chladničkami LG, foto LG Eletronics CZ

Letní akce s chladničkami LG

Letní akce s chladničkami LG

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA