REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Sprchový kout SanSwiss – snadnější čištění už být nemůže!

Výběr sprchové zástěny nebývá jednoduchý. Většinou je při volbě sprchové zástěny velmi podstatným požadavkem i její údržba. A o tu se u všech sprchových zástěn SanSwiss nemusíte bát!
Zdroj: SanSwiss

Sprchové kouty od tradičního českého výrobce SanSwiss lze snadno čistit díky antiplakové úpravě skla AQUAPERLE. Aquaperle je skutečná ochrana proti vodnímu kameni. Na skle bez antiplakové úpravy stéká voda po celé ploše. Vodní kámen se při odpařování vody usazuje v pórech skla (ano, sklo má póry) a zastavuje stékání. Antiplaková úprava skla snižuje usazování nečistot a vodního kamene na skle. Díky této úpravě stékají vodní kapky ze skla dolů a neusazují se na něm. Na skle může zůstat jen několik malých kapek. Aquaperle snižuje usazování vodního kamene na minimum a značně usnadňuje údržbu skla.

Všechny sprchové zástěny SanSwiss jsou standardně opatřeny antiplakovou úpravou skla. Za nic si tedy nemusíte připlácet!

Již při vývoji sprchových zástěn se společnost SanSwiss zaměřuje na praktické detaily u křídlových dveří pro snadné čištění jako například panty, které jsou na vnitřní straně skla zapuštěny (sprchové kouty PUR, CADURA, ESCURA, ANNEA, SOLINO, SWING-LINE F).

Posuvné dveře lze snadno odklopit a vyčistit (CADURA, TOP-LINE, TOP-LINE S).

Sprchové dveře CADURA s praktickým systémem pro odklopení dveří pro snadné čištění Zdroj: sanswiss.cz

Sprchové zástěny SanSwiss splňují nejenom vysoké požadavky na technická řešení, funkčnost, design, ale i na komfort a čištění. Proto se opravdu vyplatí důvěřovat silné značce.

Správná péče o sprchové kouty je důležitá!

V žádném případě nepoužívejte k čištění agresivní čisticí prostředky, mycí houby s drsným povrchem nebo hrubé hadříky, které by mohly poškodit sklo, profily, madla nebo panty. Pravidelná péče bezprostředně po sprchování zabraňuje usazování nečistot a vodního kamene již na začátku.

Doporučujeme používat čisticí prostředky SanSwiss, které byly vyvinuty pro čištění skel sprchových zástěn SanSwiss.

SanSwiss Protect Cleaner je čisticí a pečující prostředek pro sprchové zástěny, je určen na sklo s antiplakovou úpravou Aquaperle, profily i panty. Navíc příjemně voní!

SanSwiss Glass Cleaner vyvinul SanSwiss speciálně pro čištění skel, čistí bez šmouh, je obzvláště jemný. Skleněným povrchům sprchové zástěny propůjčuje trvale zářivý lesk.

SanSwiss Power Cleaner je vysoce účinný čisticí prostředek pro sprchové kouty SanSwiss. Čistí sklo, profily i panty. Odstraní i usazenou špínu a vodní kámen. Ideální čisticí prostředek pro čištění sprchových zástěn s antiplakovou úpravou Aquaperle.

V nabídce SanSwiss naleznete i praktické stěrky – plastovou nebo kovovou. Záleží jen na Vás, jaké variantě dáte přednost. Luxusní kovovou stěrku lze jednoduše uchytit na sprchový kout, díky praktickému držáku, který obdržíte spolu s touto stěrkou.

Nyní jsme vyřešili čištění sprchové zástěny, nesmíme však zapomenout na čištění sprchové vaničky. I zde Vám SanSwiss nabídne praktické řešení – čisticí a ochrannou pastu na sprchové vaničky z litého mramoru – Clean & Shine. Leští a chrání sprchové vaničky bez poškození. Tvrdým povrchům, jako jsou chrom, porcelán, plast, litý mramor či skla, dodá krásný lesk.

SanSwiss s.r.o.

logo
Popovická 1123
50601 Jičín

telefon: 493 644 644
e-mail: marketing@sanswiss.cz

web: www.sanswiss.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: SanSwiss

Ideální řešení do malé koupelny – sprchový kout od SanSwiss!

Zařizování malé koupelny může být oříšek. Mnohdy kvůli omezenému prostoru není možné, aby koupelna měla velký sprchový kout či vanu. Český výrobce sprchových zástěn má však řešení, díky kterým bude malá koupelna vypadat úžasně a především bude praktická.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA