Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Špaletová okna na míru od CREATIVE okna & dveře

Potřebujete pro rekonstrukci starého historického domu nová špaletová okna? Chystáte se na výměnu starých oken ale bojíte se co na to řeknou památkáři. Nevíte na koho se obrátit kvůli výrobě klasických oken? Kontaktujte firmu CREATIVE okna-dveře.
Špaletová okna na míru od CREATIVE okna & dveře

Realizujeme kompletní výměnu špaletových oken na klíč. Pomůžeme s žádostí a vypracováním projektu včetně výkresové dokumentace pro památkáře. Dokážeme vyrobit přesné repliky starých špaletových oken, jejichž provedení před výměnou konzultujeme s Národním památkovým ústavem a odbory památkové péče. 

Na našich webových stránkách najdete ukázky realizací špaletových i dalších typů oken. Kontaktujte nás pro kalkulaci. Zaměření i kalkulace je zdarma. 

CREATIVE okna-dveře s.r.o.

logo
Roháčova 146/11
130 00 Praha 3

telefon: +420 777 874 899
e-mail: info@oknacreative.cz

web: oknacreative.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Nejnovější redakční zprávy

Přenosová soustava, ilustrační obrázek, fotolia, Gina Sanders

ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice

Polostátní energetická společnost ČEZ prodává 95 procent své produkce elektřiny v České republice, do zahraničí vyveze asi pět procent produkce, a to jen v případě, kdy ji nelze prodat na českém trhu. Primárně prodává ČEZ elektřinu koncovým zákazníkům a ostatním českým obchodníkům jako je PRE či E.ON přímo…

Ilustrační obrázek, bytový dům, Zdroj: Fotolia, nightman1965

Ceny starších bytů klesly. Brno je výjimkou

Průměrná cena staršího bytu v Česku poprvé od zimy roku 2019 mírně klesla. Na začátku léta se starší byt prodával za 88.756 korun na metr čtvereční, což je o dvě procenta levněji než na jaře. Jen v Brně cena mezičtvrtletně stoupla o tři procenta na 95.215 korun za metr čtvereční. Vyplývá to ze studie realitní skupiny…

REKLAMA