REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Nejlepší tipy, jak během krize výhodně nakupovat

Nakupování přes internet se stalo přirozenou součástí našeho života, protože nám to přináší spoustu výhod. Online nakupování nešetří jenom čas, ale také potěší i peněženku zákazníka, což se během koronavirové krize rozhodně vyplatí. Jak je to možné? V dnešní moderní době existuje spoustu webových portálů, které nabízejí slevové poukazy a další exkluzivní služby, na které jsme u kamenných obchodů nebyli zvyklí.
Nejlepší tipy, jak během krize výhodně nakupovat

Přes internet v dnešní době můžeme zakoupit opravdu to nejrozmanitější zboží. Nejedná se jen o elektroniku, nábytek, oblečení, knížky, potřeby pro děti či dárky, ale hlavně o čerstvé potraviny či léky, což zákazník během krize zejména ocení. Internet tak neustále vychází vstříc našim potřebám a bylo by škoda toho nevyužít.  A jaké jsou tedy ty hlavní výhody nakupování online? 

  • Pohodlí: Nákup z domova, který šetří čas  
  • Jistota: Rychlá a bezpečená platba kartou
  • Skvělé ceny: nižší ceny než u kamenných obchodů 
  • Slevy dostupné jen online: široká nabídka exkluzivních služeb, jako jsou slevové kódy, doprava zdarma, slevy pro registrované zákazníky či cashback nebo-li vrácené peněz za nákup 
  • Široká nabídka: rozmanitý sortiment, často větší než v kamenných obchodech
  • Zaručená kvalita: veřejné recenze a eshopy s ověřenou kvalitou 

Online výhodné ceny, které během krize zaujmou 

Když se člověk naučí nakupovat přes internet, může ušetřit i tisíce korun, a to během krize určitě není k zahození. Ceny jsou obecně nižší než v kamenných obchodech, ale na internetu se navíc nacházejí speciální webové portály, které zákazníkům pomohou ještě více ušetřit. Jedná se zejména o slevové portály. K zahození nejsou ale ani weby srovnávající ceny, které zákazníkům umožní porovnat ceny u stovek eshopů, či cashback portály, které zákazníkovi vrátí část peněz za nákup online. 

Slevové portály nabízí stovky promo akcí a slevových kupónů, díky kterým zákazník nemusí čekat na výprodeje a mimořádné akce e-shopů. Slevové portály nabízí slevy přehledně podle konkrétních obchodů nebo podle kategorií sortimentu. V České republice bude podle průzkumu trhu do konce roku okolo 45 000 eshopů a vyznat se v takovém množství není vždy snadné. A tady také pomůžou slevové portály, protože umožní zákazníkovi, aby se snadno zorientoval ve výhodných nabídkách a dostupných promo kódech. 

Podle webového portálu PromoCodius Česko může zákazník využít u levných nákupů promo dopravu zdarma, díky které ušetří za poštovné, zatímco u dražšího zboží se rozhodně vyplatí využít slevové kupony, které zaručí výhodnou procentuální slevu. 

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Seminář TZB-info: Správa a provoz nemovitostí, facility management v praxi

Neváhejte s přihlášením - na březnový termín zbývá už jen 5 volných míst - začínáme v pondělí 23. března. Intenzivní pětidenní vzdělávací seminář je zaměřen na technické, ekonomické a energetické aspekty správy nemovitostí. Účastníci obdrží Certifikát managera správy a provozu nemovitostí, který vydává TZB-info.

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Vezměte své děti v sobotu na akci Řemeslo dětem na veletrh FOR ARCH

Celou sobotu si děti vyzkouší práci řemeslníků na vlastní kůži. Připraveno je 13 stanovišť - tradiční řemesla jako je truhlář, instalatér, klempíř, malíř/natěrač, elektrikář a sklenář, ale i moderní technologie, třeba vakuování plastu, odlévání, řezání polystyrenu.

REKLAMA