REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa!

Pracujte chytřeji a rychleji s novými sadami Go Wireless společnosti Eaton

Naprogramované sady Go Wireless společnosti Eaton usnadňují instalaci ovládacích prvků pro osvětlení, stmívání, ventilačních jednotek včetně regulace vytápění. Lze tak ušetřit čas a stihnout více zakázek.

Časově náročné. Omezující. Prašné. Tato slova jsou obvykle spojená s instalací vypínačů v domácnostech. Ale ať už instalujete vypínače do novostavby nebo jen potřebujete změnit pozici vypínačů či přidat další v již hotové stavbě, existuje pohodlnější řešení, které může změnit způsob vaší práce. Sady Go Wireless vyvinuté přední světovou společností Eaton, jsou přizpůsobeny nejčastěji používaným aplikacím, jejichž řešení je díky nim rychlé, spolehlivé a bez použití kabeláže ke každému vypínači.

Bezdrátové sady Go Wireless nabízejí řešení jak pro novostavby, tak pro rekonstrukce. U novostaveb elektroinstalaci připravíte dle původního projektu, a protože pro ovládání jsou použita bezdrátová tlačítka či termostaty, může si zákazník zvolit finální rozmístění ovládacích prvků klidně až po rozmístění nábytku. Sady jsou vhodné i pro modernizace a rekonstrukce a při změnách propozice nábytku. Namísto sekání zdí a natahování trubek, pokládání kabelů a posouvání instalačních krabic pouze instalujete bezdrátové sady Go Wireless a bezdrátová tlačítka umístíte dle přání zákazníka. Díky životností baterií více než 10 let a spolehlivé obousměrné potvrzované bezdrátové komunikaci získá zákazník to nejlepší. 

Každá sada obsahuje předem aktor a naprogramované bezdrátové tlačítko, které umožňuje umístit ovládací prvky tam, kde jsou potřeba, i na sklo. Jsou kompatibilní s vybranými rámečky rozměru 55 mm od předních výrobců elektroinstalačního příslušenství, takže je lze snadno přizpůsobit požadavkům vašeho zákazníka. Mezi výhody řešení Go Wireless patří dlouhá životnost baterie, obvykle až 10 let, a vysoce spolehlivá obousměrná bezdrátová technologie. Instalace vypínačů navíc vytvoří novou inteligentní vrstvu, kterou mohou zákazníci kdykoli aktivovat, což jim umožní snadno přejít na chytrou domácnost – například přidáním dalších vypínačů, centrálního vypínače, časovače nebo simulaci přítomnosti.

Sady Go Wireless společnosti Eaton využívá naše rozsáhlé znalosti v oboru, díky čemuž pokrývá nejčastější aplikace:

  • RF Spínací sada CPAD-00/212 (193727)
  • RF Stmívací sada CPAD-00/213 (193728)
  • RF Roletová sada CPAD-00/214 (193729)
  • RF Ventilační sada CPAD-00/216 (193731)
  • RF Spínací sada modernizace s binárním vstupem CPAD-00/215 (193730)
  • RF Spínací sada s pohybovým senzorem CPAD-00/230 (300920) - Wireless Motion – Switch

Sady Go Wireless společnosti Eaton jsou jednoduché, spolehlivé a efektivní za atraktivní cenu. Slouží také jako skvělý vstup do chytré domácnosti pro vaše zákazníky, čímž vám poskytují neocenitelnou příležitost k rozšíření vašich aktivit. Instalaci je později možné kdykoliv rozšiřovat podle potřeb zákazníků. Během pár minut můžete přidávat centrální vypínače pro ovládání skupin osvětlení nebo žaluzií, navýšit počet vypínačů a zahrnout nové místnosti.

Základní sadu můžete navíc doplnit o bezdrátovou jednotkou xComfort Bridge, která umožní spínání osvětlení a zásuvek ze Smartphonu. Skupinu světel snadno ovládáte pomocí uživatelsky definovaných scén, nebo můžete použít centrální tlačítko pro zhasnutí všech světel při odchodu. Integrovány jsou též Astro hodiny pro automatické spouštění scén při východu či západu slunce.

Ale proč skončit zde? Společnost Eaton vám také pomůže vylepšit a rozšířit dodatečnou funkcionalitou, jako jsou časovače nebo ovládání přes aplikaci. Stačí přidat chytrou jednotku Smart Manager do systému, díky čemuž svým zákazníkům poskytnete flexibilitu a klid, po kterém touží – ať už jsou doma nebo na cestách.

Jak vybrat bezdrátové sady Eaton Go Wireless? Použijte naši pomůcku, kterou si můžete stáhnout na stránkách. Zjistíte, jak vám mohou tři jednoduché kroky poskytnout příležitost k dalším zakázkám. Tato pomůcka pro výběr vám pomůže nalézt správné řešení pro vaše zákazníky.

Chcete-li se dozvědět více informací o sadách Go Wireless společnosti Eaton, navštivte: eaton.com/cz/gowireless a xcomfort.cz

V případě dalších dotazů kontaktujte zákaznickou podporu Technická podpora +420 267 990 440.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Elektro

Kdo zodpovídá za elektroinstalaci v bytě? Nájemník či majitel?

Kdo zodpovídá za elektroinstalaci v bytě? Nájemník či majitel?

Elektroinstalace v bytech má různou úroveň kvality. Kdo je za její stav zodpovědný? Majitel bytu či nájemník? O komentář nedávné kauzy, která se zabývala soudním sporem nájemkyně a majitele bytu jsme požádali právníka Radka Motzkeho.

Rekonstrukce bytu z první republiky: Posouzení stavu potrubí a instalací

Rekonstrukce bytu z první republiky: Posouzení stavu potrubí a instalací

Při rekonstrukci a přestavbě starého rodinného domu nebo bytu narazíte dříve nebo později na problém ukrytý za zdí – potrubí pro vodovod, kanalizace, plyn nebo kabely elektroinstalace, jejichž stav bude slušně řečeno neutěšený. Rekonstrukce bytu z první republiky, kterou sledujeme se tomu také nevyhnula. Na jaká…

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Plánujte zahradu se zahradním architektem včas. Na co dát pozor a kdy volat odborníka

Ne nadarmo se říká, že odborník dokáže ušetřit nemalé finanční částky. Jedním z těch odborníků na slovo vzatých je zahradní architekt, který dokáže naplánovat zahradu do nejmenšího detailu a navíc je většinou i schopen doporučit vhodnou realizační firmu, která nabídne i následnou údržbu. Ačkoli se může na první…

Stát podpoří stavbu dobíjecích stanic pro elektromobily. Dá na ně 130 mil. korun

Stát podpoří stavbu dobíjecích stanic pro elektromobily. Dá na ně 130 mil. korun

V Česku by mělo vzniknout dalších 125 dobíjecích stanic pro elektromobily. Stát na jejich výstavbu poskytne zájemcům až 130 milionů korun z evropských fondů. Stanice by měly být hotovy nejpozději do poloviny roku 2022. Informovalo o tom ministerstvo dopravy. V současné době je v Česku přes 400 dobíjecích stanic.

Světelný smog, světelné znečištění, dotace na lampy

Obce a města mohou od 1. září žádat o dotace na šetrné lampy

Obce a města mohou od 1. září žádat o dotace na šetrné lampy veřejného osvětlení. Pro obce v chráněných krajinných oblastech má ministerstvo životního prostředí připraveno 30 milionů korun. Pro ostatní obce a velká města má ministerstvo průmyslu 90 milionů korun. Cílem dotací je snížit světelné znečištění. V tiskové…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Zvýhodněné sady nádrží na dešťovou vodu pro rodinné domy

Velkokapacitní podzemní nádrže na dešťovou vodu

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA