REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vzdělávejte se! Akademie zateplování 2020 připravila nové webináře

Chcete si rozšířit znalosti v oblasti zateplování? Společnost KNAUF INSULATION si pro vás v rámci projektu Akademie zateplování připravila nové webináře.
Vzdělávejte se! Akademie zateplování 2020 připravila nové webináře

V cyklu on-line přednášek se profesionálové zaměří na realizaci stropních konstrukcí, použití inovativního minerálního izolantu SMARTWall nebo například na foukanou izolaci a její praktické využití. Účastníci mají příležitost se během webinářů ptát odborníků na otázky k probíranému tématu.

Jak se přihlásit?

Vyberte si jeden z webinářů a registrujte se na něj zdarma přes web akademiezateplovani.cz. Přihlásit se můžete také rovnou přes odkazy v tomto článku.

Program letošních webinářů


   FOUKANÁ VATA – EFEKTIVNÍ ŘEŠENÍ PRO PŮDNÍ PROSTORY A DUTINY - 18.
   6. 2020 od 9:00

   Pro použití foukané vaty z panenského vlákna platí zvláštní pravidla a způsob aplikace. Výsledkem je izolace bez tepelných mostů a se skvělými tepelně technickými vlastnostmi. O foukané vatě vám více sdělí výrobce i zástupce realizační sféry.
   Přihlásit se na webinář FOUKANÁ VATA

   KONTAKTNÍ FASÁDY ETICS – INOVATIVNÍ IZOLANT SMART WALL - 15. 7. 2020 od 9:00

   Zjednodušení výstavby a zkrácení pracovního postupu se stává vzhledem k nedostatku pracovníků a realizačních firem čím dál aktuálnější. Možným řešením je například použití inovativního minerálního izolantu SMARTWall. Jak může ovlivnit rychlost a cenu stavby?
   Přihlásit se na webinář KONTAKTNÍ FASÁDY ETICS

   ZATEPLENÍ A ODHLUČNĚNÍ STROPŮ - 17. 9. 2020 od 9:00

   Jak navrhovat a provádět stopy s požadovanou tepelně technickou, akustickou a protipožární funkcí? Možných řešení je celá škála. Každé má technická, ekonomická a realizační pravidla.
   Přihlásit se na webinář ZATEPLENÍ A ODHLUČNĚNÍ STROPŮ

    

   DIAGONAL 2H – PŘÍPADOVÁ STUDIE PROVĚTRANÉ FASÁDY - 15. 10. 2020 od 9:00

   V návaznosti na webinář věnovaný provětrávaným fasádám se nyní dozvíte o konkrétních realizovaných stavbách a okolnostech i detailech realizace.

   Přihlásit se na webinář DIAGONAL 2H

    

   Více na www.akademiezateplovani.cz

   KNAUF INSULATION, spol. s r.o.

   logo
   Bucharova 2641/14
   158 00 Praha 5

   telefon: +420 234 714 011
   e-mail: order.cz@knaufinsulation.com

   web: www.knaufinsulation.cz

   Více o firmě Vyžádat další informace

   Sdílet / hodnotit tento článek

   Mohlo by vás zajímat

   Extenzivní řešení zelených střech

   Extenzivní řešení zelených střech

   Zelené střechy jsou fenomén, toto stavební řešení dávno překročilo hranice odborné veřejnosti, říká v rozhovoru Štěpán Lášek ze společnosti Knauf Insulation a představuje výhody řešení a systém zelených střech obsahující i hydroakumulační a vegetační vrstvu.

   Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

   Zelená střecha překvapí vzhledem, funkčností i praktičností

   Propojení s přírodou v prostředí plném zeleně, kde člověk načerpá dostatek energie po náročném pracovním dni – tak si přestavují manželé obývající dřevostavbu poblíž Prahy své vysněné bydlení. Proto i požadavek na střechu byl jasný – osadit ploché střechy extenzivní nenáročnou zelení.

   Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

   Starší dům spolehlivě a bezpečně zateplíte pomocí provětrávané fasády

   Sto let starý dům oplýval běžnými neduhy. Původní izolace proti zemní vlhkosti a vodě se dávno rozpadla a pokud jste chtěli v chladnějších měsících příjemnou teplotu uvnitř, museli jste hodně topit a rovnou stěnu byste těžko hledali. Až desítky centimetrů křivou stěnu zvládne vyrovnat nastavitelný systém provětrávané…