REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Využijte dotaci až 75% na využití dešťových vod

Už vás nebaví plýtvat pitnou vodou? Chcete snížit spotřebu pitné vody a udělat něco pro matičku Zemi? Pokud jste na předcházející otázky odpověděli ANO, tak máme skvělou zprávu pro vás i vaši peněženku!
Zdroj: Fotolia.com

V rámci ČR můžete získat až 50% dotaci díky programu Dešťovka a pokud žijete v Brně, můžete dokonce získat až 75% dotaci!

Město Brno vyhlásilo dotační program Nachytej dešťovku!, který vám ve spojení s klasickou dotací Dešťovka zajistí až 75 % způsobilých uznatelných výdajů. Ano, pouze ¼ zafinancujete ze své vlastní kapsy a zbytek Vám dá MŽP a město Brno. Lepší dotaci pro rodinné a bytové domy nenajdete a její vyřízení není nijak komplikované, jak tomu většinou u podobných dotačních titulů bývá.

Dešťovou vodu můžete zachytávat pro zálivku zahrady, splachování WC, úklid nebo dokonce i praní. Dotační titul také zahrnuje využívání vyčištěné šedé vody, což je voda ze sprch a umyvadel.

Už dávno neplatí, že pokud nespadáte do tzv. suché oblasti, tak na dotaci nedosáhnete. Nyní je Dešťovka dostupná pro všechny obyvatele České republiky a pro obyvatele Brna je s ještě větší podporou.

Po vyplnění dotazníku (Vstupní dotazník) vám bude zaslána nezávazná cenová nabídka pro vaše konkrétní řešení.

Vyhotovíme vám odborný posudek, který je nezbytný pro získání dotace. Při koupi nádrže na dešťovou vodu AS-REWA u firmy ASIO NEW navíc získáte slevu ve výši ceny odborného posudku.

Na internetu vyplníte žádost dle obdrženého odborného posudku a společně odešlete na SFŽP. Po schválení žádosti a samotné realizaci (můžeme i doporučit realizační firmy) dostanete zpětně proplacenou částku na základě doložených faktur od SFŽP a následně od města Brna.

Ale pozor, dotace města Brna není nevyčerpatelná, končí již 31. 8. 2020. Proto neváhejte a využijte svůj volný čas pro vyřízení dotace.

ASIO NEW, spol. s r.o.

logo
Kšírova 552/45
619 00 Brno

telefon: 548 428 111
e-mail: asio@asio.cz

web: www.asio.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Co s kaly na menších čistírnách odpadních vod?

Co s kaly na menších čistírnách odpadních vod?

Odvodnění kalů z ČOV s dotací ve světle nastupující legislativy dle vyhlášky č. 437/2016 sb., respektive vyhlášky č. 305/2019 sb. O nutnosti hygienizace kalu pro aplikaci na zemědělskou půdu. Z pohledu nákladnosti investice a množství zpracovaného kalu jsou zařízení na hygienizaci kalů mířena pro větší ČOV, kam se…

Zdroj: ASIO

Nová výzva podporující decentrální řešení odpadních vod v obci

Začátkem března byla vyhlášena nová výzva (výzva č. 12/2019) podporující decentrální řešení obcí, obcí, které není reálné z ekonomických důvodů řešit centrální čistírnou. Cílem výzvy je pomocí soustav ČOV do 50 EO vyřešit minimálně 30 % obyvatel v rámci řešeného území. Dotaci nelze použít na domy, které nejsou trvale…

Využijte dešťovku na maximum za pomoci efektivní filtrace

Využijte dešťovku na maximum za pomoci efektivní filtrace

Dešťová voda zachycená ze střech a jiných zpevněných ploch má mnoho využití – od zalévání zahrady až po využití v domě například na splachování, praní a úklid a po její úpravě dokonce i na sprchování.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA