Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

BeF Therm Passive: správná volba pro vytápění nízkoenergetických a pasivních domů

Vytápění dřevem je ekologické a ekonomické. Čím více se snižuje energetická náročnost domů, tím více se do interiérů vrací krbové vložky nebo kamna na dřevo, které mají optimalizovaný výkon. Samostatnou kategorii tvoří krbové vložky, které jsou určené primárně do pasivních a nízkoenergetických domů.

BeF Home neustále inovuje a zdokonaluje své produkty

Jako reakce na zvýšenou poptávku po krbových vložkách určených právě do moderních pasivních a nízkoenergetických domů vznikla naše další novinka BeF Therm Passive.

Jedná se o novou řadu krbových vložek, která byla vyvíjena jako to nejlepší, co můžeme navrhnout a vyrobit. BeF Therm Passive jsou krbové vložky zhotovené pro vytápění v pasivních nebo nízkoenergetických budovách, ve kterých se provádí tzv. Blower Door test zjišťující těsnost pláště.

Tyto krbové vložky dokáží vyhřát dům za nízkou cenu a současně vytvořit tepelnou pohodu. Vyznačují se maximální těsností topeniště, nízkým výkonem a současně vysokou účinností. Speciálně tvarované bezroštové topeniště krbových vložek BeF Therm Passive je vyloženo masivním akumulačním materiálem Carcon, který optimalizuje tok spalin a zajišťuje dokonalé spalování topiva. Výhodou těchto vložek je proto nízká spotřeba dřeva.

Ve standardu je samozřejmostí dvojité prosklení a rovněž zazdívací rámeček nebo dvoubodové zavírání dveří.  Externí přívod vzduchu umožňuje připojení elektronické regulace hoření a na výběr jsou tři barvy kličky potažené pravou kůží, díky které už nemusíte používat rukavici při přikládání. BeF Therm Passive disponuje hlubším topeništěm oproti BeF Passive. Vložky jsou konstruovány jak v klasickém, tak rohovém provedení. Samozřejmostí u krbových vložek BeF Therm Passive je splnění těch nejpřísnějších evropských emisních norem a limitů.

Stále více lidí proto touží po vlastním krbu, který spojuje estetiku s praktickou stránkou. Živý oheň v interiéru je symbolem pohody, rodinného tepla a relaxace. Krby zútulní každý prostor a plápolající plameny doprovázené praskajícím dřevem jsou tím pravým balzámem na duši.

Potřebujete poradit s výběrem vhodné krbové vložky? Neváhejte se na nás obrátit!

BeF Home, s.r.o.

logo
Kotvrdovice 277
679 07 Kotvrdovice

telefon: +420 516 428 240
e-mail: info@bef.cz

web: www.krby-bef.cz/cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Průhledové krbové vložky jsou aktuálním trendem pro váš dům

Průhledové krbové vložky jsou aktuálním trendem pro váš dům

Růst zájmu o dřevo v posledních letech vede také k rozšiřujícím se nabídkám výrobců kamen a krbových vložek. Aktuálním trendem jsou průhledové krbové vložky BeF Home. Tato varianta je v současné době u našich zákazníků velice žádaným a populárním sortimentem.

Novinky grilovací sezóny

Novinky grilovací sezóny

Grilování se vyvinulo přirozeně spolu s tím, jak člověk ovládl umění lovu a zapálení ohně. Léto a grilování k sobě neodmyslitelně patří a tato příprava jídla je krásná hlavně tím, že připravujeme pokrmy venku v přírodě, na grilu nebo ohni. A tak proč si nevychutnat pěkně ugrilovaný steak nebo jinou pochoutku, když…