REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Fotovoltaické moduly s vysokou výtěžností, kvalitou a bezpečností

To vše nabízí produktový program fotovoltaických modulů Viessmann Vitovolt 300. Zahrnuje aktuálně monokrystalické moduly v černém designu a s výkonem modulu až 2335 Wp a polykrystalické moduly se 60 články a výkonem až 295 Wp. Plnohodnotná a dlouhodobá záruka od výrobce na celý fotovoltaický systém je základní přednost. A zvláště tehdy, když slibuje vysoké výkonové parametry.

Všechny moduly Vitovolt 300 se opírají o obsáhlé záruky jak na výrobek, tak jeho dlouhodobý výkon minimálně 80 % po až 25 letech provozu, a záruky jsou podloženy dlouhodobě silným a úspěšným tržním postavením firmy Viessmann. Moduly mají výlučně pozitivní toleranci výkonu. To znamená, že výkon ve stavu při dodání bude vždy minimálně jmenovitý nebo i vyšší až o 5 Wp. Fotovoltaické moduly jsou vhodné k umístění na rodinných a bytových domech i na střechách obchodních a průmyslových objektů.

Atraktivní design

Moduly Vitovolt 300 se liší svým designem a rozměry. Některé moduly mají černý rám, velmi tmavé monokrystalické články a černou tedlarovou fólii. Výsledkem je neobvyklý design a nejvyšší výkonové hodnoty. Například při montáži do střechy tak vzniká vynikající solární architektura potvrzující vztah investora k ochraně životního prostředí.

Základní schéma fotovoltaického systému Viessmann. Všechny komponenty od jednoho dodavatele pro maximální investiční efekt a dlouhodobou záruku výkonu

Sladěný montážní systém

Propracované montážní systémy jsou základem pro rychlou a bezpečnou práci i v tak nepříznivých místech, jakou jsou šikmé střechy. Garantují dlouhodobou stabilitu upevnění a co je stále více oceňováno, i dokonale sladěný vzhled. Ať už se jedná o střechy na rodinných domech, bytových domech, penzionech, obchodních nebo průmyslových objektech atp.

Ukládání pro vysokou soběstačnost

Systémy ukládání elektrické energie do baterií jsou téměř nezávislé na veřejné distribuční síti. Vhodně navržené fotovoltaické systémy na rodinných domech mohou pokrýt až celoroční spotřebu čtyřčlenné rodiny. Aby se poměr mezi v domě spotřebovanou elektřinou a fotovoltaicky vyrobenou co nejvíce přiblížil ideálním 100 %, je možné využít ukládání elektrické energie pomocí baterií. Jako jediný výrobce firma Viessmann dodává vše z jedné ruky a přibližuje tak nezávislost na veřejné distribuční síti k realitě.

Polykrystalické fotovoltaické moduly s 60 články a výkonem až 295 Wp, stupeň účinnosti modulu až 16,8 %

Výkupní ceny a vlastní spotřeba

Regulace trhu s elektřinou se sice řídí i zákonem o podpoře obnovitelných zdrojů, podle něhož smí veřejný dodavatel energie nespotřebovanou elektřinu ze soukromé výroby odebírat a integrovat do své sítě, ale náklady na fotovoltaickou výrobu 1 kWh elektřiny jsou však obvykle znatelně vyšší než skutečná výkupní cena. Proto je žádoucí, aby vyrobená fotovoltaická energie byla primárně využívána pro vlastní spotřebu, pro elektrické spotřebiče v domácnosti, pro vytápění a přípravu teplé vody nejlépe tepelným čerpadlem. A do distribuční soustavy bylo odvedeno pouze to nejméně nutné množství v domě jinak nevyužitelné energie. S fotovoltaickými panely Vitovolt, elektrickými úložnými systémy a tepelnými čerpadly Viessmann lze tohoto cíle dosáhnout.

VIESSMANN, spol. s r.o.

logo
Prodejní zastoupení
Plzeňská 189
252 19 Chrášťany

telefon: 257 090 900
e-mail: viessmann@viessmann.cz

web: www.viessmann.cz, www.tepelka.cz, www.facebook.com/Viessmann.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

O tepelných čerpadlech Viessmann

O tepelných čerpadlech Viessmann

Viessmann uvádí základní informace o nabídce tepelných čerpadel. Jednoduše popisuje princip činnosti. Jejich základní předností je, že vyrobené množství tepelné energie pro vytápění a ohřev vody je přibližně 4krát větší než množství energie spotřebované na pohon tepelného čerpadla.

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

Jak řídit vytápění a vyvarovat se chybám?

I laik se může vyvarovat několika chybám při vytápění, které ho zbytečně připravují o peníze za energie a snižují jeho spokojenost s teplem v domě.

Jak odvzdušnit radiátor?

Jak odvzdušnit radiátor?

V teplovodních otopných soustavách s radiátory může dojít k tomu, že se ve vrchní části některých radiátorů postupně z otopné vody, která jimi prochází, tak dlouho uvolňují bublinky vzduchu, až vytvoří vrstvu, která omezuje průtok otopné vody.

Příprava vytápění domu na chladné počasí

Příprava vytápění domu na chladné počasí

I když vytápění domu po celou topnou sezónu běželo bez poruchy, je vhodné před příchodem chladného počasí vše zkontrolovat. Aby i příští sezóna proběhla k plné spokojenosti provozovatele.

Zdroj: Viessmann

Aplikace ViStart - uvedení do provozu pomocí čtyř jednoduchých kroků

Jednoduché, rychlé a bezpečné uvedení nového topného kotle do provozu je nyní možné za pomoci nové aplikace ViStart. Tento nástroj k použití pro váš smartphone vám usnadní uvedení do provozu, takže výrazně snižuje dobu instalace až do předání provozovateli zařízení a dá se využít prakticky bez jakýchkoliv předběžných…

Zdroj: Viessmann

Větráním ke zdraví a tepelné pohodě

O potřebě dýchat čerstvý a čistý vzduch již snad nikdo nepochybuje. Pro zajištění této potřeby nabízí Viessmann osvědčený výkonný větrací systém pro obytné prostory označený Vitovent 300-W.

Tepelné čerpadlo s obzvlášť tichým provozem

Tepelné čerpadlo s obzvlášť tichým provozem

V letošním roce uvedla společnost Viessmann na trh nové splitové tepelné čerpadlo Vitocal 200-S (vzduch/voda), navržené i pro využití v husté zástavbě řadových domů. Tomu odpovídá i jeho tichý provoz a prostorově úsporný, nerušivý a citlivý pohledový design.

Tepelné čerpadlo Vitocal 222-A v monoblokovém provedení

Tepelné čerpadlo Vitocal 222-A v monoblokovém provedení

Tepelná čerpadla Viessmann Vitocal 222-A vzduch-voda v monoblokovém provedení se vyznačují rozdělením na tichou vnitřní část a venkovní část, které jsou propojeny spojovacím potrubím s cirkulující směsí vody a nemrznoucí kapaliny.

REKLAMA