REKLAMA
Hledat
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Sense a Sense Guard: Nové systémy prevence proti vytopení GROHE

Systémy GROHE Sense a Sense Guard představují přírůstek do rodiny SMART řešení pro domácnost. Senzor GROHE Sense monitoruje úroveň vlhkosti, účinně detekuje únik vody a okamžitě upozorní majitele nemovitosti na nežádoucí problém, zatímco GROHE Sense Guard je ochranný systém určený k instalaci do hlavních vodovodních potrubí a dokáže uzavřít hlavní přívod vody, pokud dojde k porušení potrubí. Ovládat tyto inovativní systémy je velmi jednoduché, stačí si stáhnout aplikaci GROHE Sense do mobilního telefonu.

Nehody, kterým můžete zabránit.

Systémy GROHE Sense a Sense Guard byly vyvinuty pro eliminaci škod způsobených vodou. Majitelé domů mají podle průzkumů společnosti GROHE tendenci přehlížet nebezpečí spojené s únikem vody v domácnosti a následným škodám na majetku. Přitom více než polovina domácností v Evropě zažila alespoň jednou nepříjemnosti spojené s poškozenými vodovodními rozvody. Mimochodem, je to mnohem vyšší číslo, než se původně předpokládalo. Podle úřadu Německé asociace pojišťoven se ve 93 % případů dalo škodám zabránit. Hlavním důvodem, proč se GROHE rozhodlo vytvořit revoluční řešení pro monitorování vody je, že se snaží svým zákazníkům poskytovat nepřekonatelný zážitek z vody. Logickým krokem je ochrana proti úniku vody v domácnostech a snaha zabránit škodám na majetku.

Inovativní produkty pro budoucnost.

GROHE Sense je inteligentní systém detekce vody. Po umístění na podlahu začne senzor ihned monitorovat vlhkost, teplotu a možný únik vody v místnosti. Umístění více snímačů do domácnosti na kritická místa, například k pračce nebo vaně, poskytuje majiteli dostatek času na reakci a řešení vzniklé situace.

GROHE Sense Guard je inteligentní systém, který odhalí riziko vzniku malých trhlin způsobených zamrznutím vody. Řídicí modul ihned rozpozná narušení struktury vodovodního potrubí. Instalaci tohoto zařízení vždy provádí profesionální instalatér přímo do hlavního přívodu vody. Už nikdy se nestane, že by únik vody zůstal bez povšimnutí, protože systém Sense Guard automaticky uzavře přívod vody do vodovodních potrubí a tím eliminuje škody způsobené vodou.

Grohe Smart Home

Jednotlivé součásti inovativního bezpečnostního systému jsou propojeny prostřednictvím bezdrátové sítě a ovládají se pomocí mobilní aplikace Sense. Ta umožňuje nepřetržité monitorování a ovládání instalovaných systémů GROHE Sense a Sense Guard, kdykoliv a kdekoliv. Notifikace upozorní na případný problém a samotná aplikace spolu s ventily umožní okamžité uzavření hlavního přívodu vody. Výhodou je také možnost sledování spotřeby vody v domácnosti – přes stejnou mobilní aplikaci.

Grohe ČR s.r.o.

logo
Antala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové koupelnové prvky Euro Ceramic a Bau Ceramic

Nové toalety a vestavná nábytková umyvadla designové řady Euro Ceramic a Bau Ceramic. Každý, kdo plánuje novou koupelnu, musí zpravidla čelit nepřebernému množství sanitárních produktů a vodovodních baterií, které jsou na trhu k dispozici.

Stiskněte a otočte – chytrá technologie ke kuchyňskému dřezu

Stiskněte a otočte – chytrá technologie ke kuchyňskému dřezu

Kuchyňské baterie GROHE SmartControl – precizní ovládání na dosah ruky, nyní také v kuchyni. Společnost GROHE vstupuje do hry se svou nabídkou revolučního kuchyňského portfolia zaměřeného na zákazníky a jejich potřeby. Inteligentní tlačítkové ovládání těchto baterií přináší doposud nepoznaný uživatelský zážitek.

Ze zákazníků se stávají tvůrci. Navrhněte si svoji vodovodní baterii

Ze zákazníků se stávají tvůrci. Navrhněte si svoji vodovodní baterii

Kolekce GROHE Colors nabízí maximální flexibilitu a kreativní svobodu při vytváření osobitého koupelnového interiéru. Rafinované barvy a povrchové úpravy pro koncept dokonale sladěné koupelny. Prvotřídní kvalita zpracování díky revoluční technologii PVD.

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Unikátní řady vysoce kvalitních sprchových vaniček GROHE

Extra mělké sprchové vaničky GROHE jsou určeny jako součást dokonalé kombinace PerfectMatch: Nejen, že jsou dokonale sladěny se třemi stejnojmennými řadami koupelnového vybavení, GROHE Bau, GROHE Euro a GROHE Cube, ale lze je rovněž kombinovat s ostatními koupelnovými doplňky GROHE.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA