REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Chytrý plot vás ohromí. Může ukrývat gril, pergolu nebo posilovací stroje

Spojení klasického pojetí plotu a funkčního využití prostřednictvím integrovaných výklopných prvků. Chytrý plot, který vás ohromí svou multifunkčností, variabilitou a skvělým designem.

AITAA je zcela unikátní, modulární a multifunkční systémové řešení života na místech, které z různých důvodů disponují velmi omezeným prostorem, ať už se jedná o zahrady domů v satelitní výstavbě, balkony na sídlištích, mateřské školky a školy anebo sportoviště ve veřejném prostoru.

Jedná se o spojení klasického pojetí plotu a funkčního využití prostřednictvím integrovaných výklopných prvků. Produkt tak má veškeré preferované a poptávané funkce, které umožňují pohodlný a lepší život na malém prostoru, integrované sám v sobě. Zákazníkům tak přináší vše, co si dosud na malém prostoru nemohli dopřát. Vše je skryto v modulu (plotu, balkonovém dílci), vše lze jednoduše vyklopit, použít a opět sklopením uschovat a zachovat přitom prostor bez trvalého zastavení.

Přidaná hodnota nespočívá pouze ve faktu, že se jedná o jednoduchou modulární stavebnici, kterou si manuálně zručný člověk zvládne sestavit sám. AITAA je snadno aplikovatelná i v závěsné verzi na stávající pevné ploty (např. betonové), které žádnou přidanou hodnotu či funkci nemají, ale také ve velmi žádané oboustranné, tzv. „sousedské“ verzi. Tato umožňuje oboustrannou funkčnost plotových modulů, kdy každý ze sousedů může využívat stejný modul jinak a uspořit tak pořizovací náklady.

AITAA dále vyvíjí a v prodeji již je:

 • Sedák
 • Houpák
 • Pelech
 • Truhlík
 • Bez - základní modul bez funkcí
 • Gril
 • Fitko
 • Sušák
 • Nádrž - retenční nádrž na sběr dešťové vody
 • Pergola
 • Balkon - tři typy balkonových dílu obsahující truhlík, sedák a kombinaci obojího

A na trh v nadcházející sezoně uvede další funkční díly plotu, které budou například obsahovat:

 • Úložné prostory
 • Kompostér
 • Solární panely, které budou pohánět techniku na celé zahradě
 • Umyvadlo, sprcha a další.

AITAA system s.r.o.

logo
Vyšehradská 1349/2
128 00 Praha 2 - Nové Město

telefon: +420 777 125 990
e-mail: hello@aitaa.cz

web: www.aitaa.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Architektura

Foto: Tomáš Kovařík

Chátrající i chráněné obchodní domy z éry socialismu, část první: Lesk a sláva

Chátrající i chráněné. Tak by se dal velice široce shrnout porevoluční osud několika desítek obchodních domů, kdysi staveb plných nejmodernějšího technického zařízení, které v bývalém Československu vyrostly v 60., 70. a 80. letech minulého století. Všímavější návštěvníci mohli navíc zpoza regálů odhalit i mnohdy ...

Foto: Pavol Štofan

Rekonstrukce malé slovenské chaty spustila velkou debatu

V průvodním provedení to rozhodně nebyl objekt, který by někoho inspiroval k rekonstrukci. Padesát let stará áčková chata byla ve stavu – slušně řečeno: jako po padesáti letech bez údržby. Slovenští architekti a současně majitelé objektu, se ale rozhodli dát stavbě druhou šanci. A dobře udělali.

zdroj: Pedro Cavaco Leitão

Stísněný historický domek rekonstruovali na moderní bydlení v bílém

Malé domky v centru velkých měst často neoplývají prostorem ani dostatkem světla. Při plánování rekonstrukce jsou architekti a majitelé svázaní celou řadou problémů: Památková ochrana, statika domu, omezená možnost přístavby, zachování původního vzhledu a další. Jak tedy zařídit moderní bydlení v historickém domku? ...

Osobitá architektura a sláva českých lázní

Osobitá architektura a sláva českých lázní

České lázeňství se může pochlubit mnohasetletou tradicí i řadou historických prvenství. Za všechny vzpomeňme alespoň Vincenze Priessnitze, který ukázal světu ojedinělý vodoléčebný ústav v Jeseníku a skvělého architekta Dušana Jurkoviče, který se proslavil osobitou architekturou v Luhačovicích.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA