REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Mladá rodina získá zpět všechny peníze za nákup systému vytápění a větrání

V 7. kole soutěže ATREA zvítězila rodina, která náš systém již má, nyní dostane peníze za kompletní systém pro vytápění a větrání zpět. Od 4.7. do 31.12. 2019 probíhá již 8. kolo soutěže! Získejte ucelený systém vytápění, větrání a chlazení zcela zdarma i vy.

Zvítězila mladá rodina s pasivním domem ATREA

Od 2.1. do 30.6. 2019 probíhalo již 7. kolo naší velké soutěže a my již známe šťastné výherce. Hlavní výhru získala paní Soňa Marečková z Maršovic u Jablonce nad Nisou!

Po sedmi kolech a tři a půl letech trvání soutěže se z hlavní výhry raduje mladá rodina, která si nechala postavit pasivní dům od naší společnosti! Jedná se o moderní skeletovou dřevostavbu v energeticky pasivním standardu situovanou na svazích Maršovického vrchu u Jablonce nad Nisou. Součástí tohoto domu je ucelený systém vytápění, větrání a chlazení, všechny funkce potřebné pro dnešní život v pasivním domě v jednom systému! Hlavním prvkem je naše kompaktní vzduchotechnická jednotka DUPLEX RB5, dále pak Integrovaný Zásobník Tepla (IZT) velikosti 650 U-TT.

Výherní certifikát a všechny peníze zpět

Ve středu 10.7. předal výherci Vedoucí obchodu pro Českou republiku, Slovensko a Maďarsko pan Tomáš Kott výherní certifikát, na základě kterého získá zpět všechny peníze za nákup výrobků ATREA, což je hlavní výhra v naší soutěži.

Zúčastněte se již 8. kola soutěže!

Nestihli jste se zúčastnit 7. kola soutěže? Nevadí, protože od 4.7. do 31.12. 2019 probíhá již 8. kolo soutěže! Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě jistoty čerstvého vzduchu a nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela ZDARMA!

Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA