Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

ATREA zve na FOR GASTRO, kde prezentuje odvětrání pro (velko)kuchyně

Větrací a klimatizační stropy mají v současné době velmi zajímavou cenu, která je v porovnání se systémem s digestořemi velmi podobná. Celoplošné odsávání je čím dál častější.

Skončila výstava FOR ARCH 2019

Děkujeme všem, co se zastavili na našem stánku na veletrhu FOR ARCH. A pokud vám návštěva nevyšla, nevadí, mile rádi vás přivítáme v našem školicím středisku v obci Koberovy. A protože nevyrábíme větrací jednotky jen pro rodinné domy, ale i pro (velko)kuchyně, tak bychom vás rádi pozvali na 9. Mezinárodní veletrh FOR GASTRO, který se koná 10. - 13. 10. 2019, též v PVA Praha Letňany. 

FOR GASTRO 2019 - Jak správně navrhnout systém pro větrání kuchyně?

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně? Lokální nebo celoplošný systém? Jaké provedení digestoří nebo větracích a klimatizačních stropů?

Volíme podle typu a velikosti kuchyně, rozmístění spotřebičů a výše investice. V případě otevřených kuchyní nezapomínejme na design a architekturu.

Digestoře se přednostně navrhují pro malé a střední kuchyně s výrazně soustředěnou dispozicí spotřebičů do varných bloků. Větrací a klimatizační stropy se v dnešní době používají ve všech typech a velikostech kuchyní. Jedním z důvodů je velmi zajímavá cena, která je v porovnání se systémem s digestořemi velmi podobná. Zákazníci proto volí čím dál častěji variantu celoplošného odsávání.

Přijďte se poradit. Hodí se vám volná vstupenka? V případě zájmu o volné vstupenky napište zprávu na FB profil.

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA

Soutěž o kompletní systém pro vytápění a větrání ATREA

Uvažujete-li o nákupu systému pro vytápění a větrání, využijte tak kromě nesporných úspor v budoucnu i možnost získat takový systém nyní zcela ZDARMA! Nákup kompletního systému společnosti ATREA se vyplatí!

Atrea - větrací a klimatizační systémy pro kuchyně

Větrací a klimatizační systémy pro kuchyně

Na konferenci hoteliérů a restauratérů v Donovalech na Slovensku bude ATREA prezentovat větrací a klimatizační systémy pro kuchyně, které zaručují účinný odtah s filtrací odpadního vzduchu nad kuchyňskými spotřebiči.

Zápach z kuchyně nemusí být váš problém

Zápach z kuchyně nemusí být váš problém

Výměna vzduchu v kuchyních a místnostech souvisejících s gastronomickým provozem bývá většinou na okraji zájmu provozovatelů i investorů. Nemůžeme se proto divit, že současný stav větrání, je v převážné většině zařízení zcela nevyhovující, velmi často dokonce v přímém rozporu s platnými zásadami hygieny pracovního ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA