Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

ATREA zve na FOR GASTRO, kde prezentuje odvětrání pro (velko)kuchyně

Větrací a klimatizační stropy mají v současné době velmi zajímavou cenu, která je v porovnání se systémem s digestořemi velmi podobná. Celoplošné odsávání je čím dál častější.

Skončila výstava FOR ARCH 2019

Děkujeme všem, co se zastavili na našem stánku na veletrhu FOR ARCH. A pokud vám návštěva nevyšla, nevadí, mile rádi vás přivítáme v našem školicím středisku v obci Koberovy. A protože nevyrábíme větrací jednotky jen pro rodinné domy, ale i pro (velko)kuchyně, tak bychom vás rádi pozvali na 9. Mezinárodní veletrh FOR GASTRO, který se koná 10. - 13. 10. 2019, též v PVA Praha Letňany. 

FOR GASTRO 2019 - Jak správně navrhnout systém pro větrání kuchyně?

Jak správně navrhnout systém pro velkokuchyně? Lokální nebo celoplošný systém? Jaké provedení digestoří nebo větracích a klimatizačních stropů?

Volíme podle typu a velikosti kuchyně, rozmístění spotřebičů a výše investice. V případě otevřených kuchyní nezapomínejme na design a architekturu.

Digestoře se přednostně navrhují pro malé a střední kuchyně s výrazně soustředěnou dispozicí spotřebičů do varných bloků. Větrací a klimatizační stropy se v dnešní době používají ve všech typech a velikostech kuchyní. Jedním z důvodů je velmi zajímavá cena, která je v porovnání se systémem s digestořemi velmi podobná. Zákazníci proto volí čím dál častěji variantu celoplošného odsávání.

Přijďte se poradit. Hodí se vám volná vstupenka? V případě zájmu o volné vstupenky napište zprávu na FB profil.

ATREA s.r.o.

logo
Československé armády 32
466 05 Jablonec nad Nisou

telefon: 483 368 111
e-mail: atrea@atrea.cz

web: www.atrea.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

ATREA na odborném Sympoziu Green Way Day 2019

ATREA na odborném Sympoziu Green Way Day 2019

Každoroční odborné sympozium Green Way Day se letos uskutečnilo na Zlíchově. Atrea byla u toho. Přednáškami jsem se zapojili i do odborného programu.

Atrea - větrací a klimatizační systémy pro kuchyně

Větrací a klimatizační systémy pro kuchyně

Na konferenci hoteliérů a restauratérů v Donovalech na Slovensku bude ATREA prezentovat větrací a klimatizační systémy pro kuchyně, které zaručují účinný odtah s filtrací odpadního vzduchu nad kuchyňskými spotřebiči.

Zápach z kuchyně nemusí být váš problém

Zápach z kuchyně nemusí být váš problém

Výměna vzduchu v kuchyních a místnostech souvisejících s gastronomickým provozem bývá většinou na okraji zájmu provozovatelů i investorů. Nemůžeme se proto divit, že současný stav větrání, je v převážné většině zařízení zcela nevyhovující, velmi často dokonce v přímém rozporu s platnými zásadami hygieny pracovního…

REKLAMA