REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Nejzajímavější topná tělesa od ISANu pro rok 2019

Tradiční český výrobce koupelnových a designových radiátorů představuje čtyři interiérové radiátory, které zaujmou vzhledem i svou konstrukcí. Jejich finální podobu si navíc mohou zájemci přizpůsobit dle vlastního přání.

E-Slim: extra tenký elektrický radiátor s novou energií

Zcela nové elektrické topné těleso E-Slim pracuje v režimu s maximální povrchovou teplotou do 60 °C. Ocelové plochy neohřívá voda, ale unikátní topná fólie, která v sobě pojí výjimečné tepelné vlastnosti. Samotný název E-Slim napovídá, že se jedná o mimořádně tenké těleso. Jeho hloubka činí pouhých 16 milimetrů a díky ní je E-Slim skvělou volbou i do omezených prostorových podmínek. Model E-Slim je k dostání v několika variantách – vybrat si lze mezi dvěma šířkami 456 a 608 mm při jednotné výšce 1806 mm. Zákazníci si mohou zvolit těleso se zaoblenými nebo ostrými rohy a perfektně jej sladit s klasickým, extravagantním i retro interiérem. Na přání lze těleso doplnit o jednostranné nebo oboustranné madlo z kartáčovaného nerezu, které slouží ke snadnému zavěšení textilií. Těleso je možno opatřit prakticky jakýmkoli potiskem dle přání zákazníka. Lakování zvolenou barvou z RAL vzorníku je samozřejmostí. E-Slim je standardně vybaven termostatem, který zajistí maximální provozní komfort od udržování zvolené teploty v místnosti po týdenní program. Novinka navíc splňuje i normu Ecodesign.

Arte: jasná volba pro milovníky moderního designu

Tohle designové topné těleso vynikne v každém interiéru. Základem interiérového radiátoru jsou masivní a výkonné ocelové profily o rozměrech 70 x 11 mm. Těleso je dodáváno ve dvou různých délkách (456 a 606 mm) a dvou výškách (1525 a 1765 mm). Novinka je určena pro zapojení do centrální otopné soustavy i pro provoz v elektrickém provedení s instalovanou topnou patronou a libovolným regulátorem ze sortimentu ISAN. Praktickým doplňkem mohou být jednostranná nebo oboustranná oblá madla z efektní leštěné nerezové oceli. Ani v tomto případě se nekladou meze dodatečné individualizaci tělesa. Dopřejte si teplo i eleganci zároveň.

Obr. 2 Designový radiátor Arte, S36 Antické zlato - struktura

Carme: ta pravá ozdoba vaší koupelny

Interiérové topné těleso nepostrádá eleganci. Parádu ale udělá nejen v koupelně – ostatně podívejte se sami, jak mu to sluší. Společnost ISAN jej dodává ve třech výškách (1143, 1543 a 1703 mm), délka je pak shodných 605 mm. Výkon se dle rozměru pohybuje od 438 W do 620 W. Model Carme mohou uživatelé provozovat i v elektrickém provedení. Lze jej obohatit řadou koupelnových doplňků, elektro regulátorů i termostatických sad dle vlastního výběru.

Obr. 3 Koupelnový radiátor Carme, S03 Měď - metalíza

Avondo: praktik, co potěší

Na první pohled jde o klasický koupelnový žebřík, až poté si všimnete trubek vystupujících do popředí. Díky nim je možné praktické zavěšení ručníků a jiných textilií. Novinka je k dispozici ve třech výškách (775, 1215 a 1775 mm), přičemž každá z nich může mít dvě možné délky 500 a 600 mm. Rozměry tohoto praktického radiátoru je však možno přizpůsobit přání zákazníka, stejně tak lze vybírat z celkem devíti variant jeho připojení. Samozřejmostí je pak možnost doplnit těleso o nové elektro regulátory a termostatické sady. Novinkové Avondo navíc ISAN nabízí i v elektrickém provedení.

Obr. 4 Koupelnový radiátor Avondo, S34 Rubín

ISAN Radiátory s.r.o.

logo
Poříčí 26
678 01 Blansko

telefon: 516 489 138
e-mail: obchod@isan.cz

web: www.isan.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Elektrické podlahové konvektory FET, FEK

Elektrické podlahové konvektory FET, FEK

Plně elektrický podlahový konvektor do míst, kde není možné nebo není zamýšleno přivedení otopné soustavy, do plně elektrických domů, rekonstrukcí, přístaveb. Teplo ve vašem domově jednoduše připojením k elektrické síti.

Podlahový konvektor TERMO FRC – Topení/chlazení – umístění v interiéru

Konvektor ISAN TERMO FRC topí i chladí zároveň

Konvektory od českého výrobce ISAN se už řadu let s úspěchem používají v obytných domech, kancelářích, halách a dalších prostorech, kde je třeba efektivně vytápět, případně odstínit proudy chladného vzduchu. Nové typy podlahových konvektorů pod obecným označením FRC, kde „C“ reprezentuje zkratku pro „COOLING“,…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA