REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

LED trubice: Inovativní náhrada za zářivky, která šetří peníze i zdraví očí

Moderní, ekologické a úsporné řešení osvětlení v komerčních prostorech i v domácnosti, nabízí LED trubice, které lze jednoduše a bezpečně instalovat do zářivkových svítidel.

LED trubice jsou výkonné zdroje světla za skvělou cenu. Na rozdíl od klasických rtuťových zářivek šetří kromě peněz i vaše oči. Hodí se pro použití v nástěnných i stropních svítidlech. Jsou dostupné, variabilní a jejich výměna je jednoduchá a bezpečná

Pokud vaše prostory disponují osvětlovacími soustavami se zářivkami, neváhejte je modernizovat a vyměňte klasické zářivkové zdroje za úsporné LED trubice. Zachováte tak úroveň intenzity osvětlení a snížíte díky úspornosti LED zdrojů náklady na elektrickou energii.

LED trubice vybírejte podle toho, kam je chcete umístit. Pokud potřebujete osvětlení v garáži, skladovacích prostorech nebo v chladírenských boxech, musíte sáhnout po odolných trubicích. Tou je například OSRAM SubstiTUBE ST8 G13A-HF, která je použitelná v rozmezí teplot od -20 °C do +50 °C.

Řešíte-li osvětlení v domácnosti, pak vybíráte trubice, které umístíte pod kuchyňskou linku nebo do koupelny. V tomto případě záleží na velikosti svítidla, do kterého chcete světelný zdroj instalovat.

LED Trubice

Dobré je myslet i na to, jakou barvu světla zdroj vyzařuje. V kuchyni i v koupelně bez oken, uvítáte světlo co nejbližší tomu přirozenému. Stejně tak v kancelářích a výrobních prostorech, je ve většině případů nedostatek denního světla. Klesá tak aktivita a zvyšuje se únava. Je proto vhodné volit trubice od 3000 K do 6500 K, které poskytují bílé světlo.

K & V ELEKTRO a.s.

logoStrakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 227 204 110
e-mail: smichov@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Čtěte i další díly seriálu

  1. Jak správně připevňovat pomocí hmoždinek?

Nejnovější redakční zprávy

Zdroj: Fotolia.com

Kaplického blob pro Prahu vzbudil odpor i nadšení

Informujeme o návrhu budovy Národní knihovny pro Prahu architekta Jana Kaplického (Národní knihovna a ministerstvo kultury podepsaly s Eliškou Kaplicky Fuchsovou memorandum o nové budově knihovny, vdova po Kaplickém poskytne autorská práva).

Někdejší vila Alžběty II. na Maltě se prodává za šest milionů eur

Někdejší vila Alžběty II. na Maltě se prodává za šest milionů eur

Villa Guardamangia, někdejší maltský domov britské královny Alžběty II., se prodává za bezmála šest milionů eur (asi 153 milionů korun). Vila na okraji maltské metropole Valletty je jediným místem mimo Británii, které kdy Alžběta nazývala svým domovem. Žila tu krátce po uzavření sňatku s princem Philipem, v letech ...

POZVÁNKA: Konference Požární bezpečnost staveb 2019

POZVÁNKA: Konference Požární bezpečnost staveb 2019

Portál TZB-info srdečně zve na další ročník konference Požární bezpečnost staveb, která se koná opět na veletrhu For Arch, a to ve středu 18. září 2019. Program je určen stavebním inženýrům, hasičům, specialistům požární ochrany, architektům, zájemcům o významné české památky a studentům v těchto oborech.

Ostrava, ilustrační obrázek, zdroj fotolia.com © stockfotocz

Ostrava vyhlásila architektonickou soutěž na památník veteránům

Ostrava vyhlásila další architektonickou soutěž, a to na návrh Památníku válečných veteránů, který má vzniknout v parku Čs. letců v centrálním městském obvodu Moravská Ostrava a Přívoz. Památník má připomínat veterány první i druhé světové války i novodobé veterány. Návrhy bude město přijímat do 6. září, sdělila to ...

Ilustrační obrázek, zdroj: fotolia.com, Dmitry Naumov

Dobříš zkouší úpravnu vody, která pomůže v období sucha

Dobříš na Příbramsku testuje zařízení, které by umožnilo využívat vodu z lomu Jezírko. Město by díky tomu získalo nový zdroj využitelný hlavně v období, kdy lidé z vodovodní sítě odebírají více vody kvůli zalévání. Loni měla radnice na tři měsíce zapůjčenou mobilní úpravnu vody od Státní správy hmotných rezerv (SSHR), ...

Brno, Ilustrační obrázek © fotolia.com

Kraj přispěje obcím 16 milionů na projektové dokumentace

Moravskoslezský kraj přispěje obcím téměř 16 milionů korun na přípravu projektových dokumentací. Obce finance využijí na přípravu výstavby svých rozvojových projektů například v oblasti dopravy či školství, řekl novinářům náměstek hejtmana Jan Krkoška (ANO).

REKLAMA