REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

LED trubice: Inovativní náhrada za zářivky, která šetří peníze i zdraví očí

Moderní, ekologické a úsporné řešení osvětlení v komerčních prostorech i v domácnosti, nabízí LED trubice, které lze jednoduše a bezpečně instalovat do zářivkových svítidel.

LED trubice jsou výkonné zdroje světla za skvělou cenu. Na rozdíl od klasických rtuťových zářivek šetří kromě peněz i vaše oči. Hodí se pro použití v nástěnných i stropních svítidlech. Jsou dostupné, variabilní a jejich výměna je jednoduchá a bezpečná

Pokud vaše prostory disponují osvětlovacími soustavami se zářivkami, neváhejte je modernizovat a vyměňte klasické zářivkové zdroje za úsporné LED trubice. Zachováte tak úroveň intenzity osvětlení a snížíte díky úspornosti LED zdrojů náklady na elektrickou energii.

LED trubice vybírejte podle toho, kam je chcete umístit. Pokud potřebujete osvětlení v garáži, skladovacích prostorech nebo v chladírenských boxech, musíte sáhnout po odolných trubicích. Tou je například OSRAM SubstiTUBE ST8 G13A-HF, která je použitelná v rozmezí teplot od -20 °C do +50 °C.

Řešíte-li osvětlení v domácnosti, pak vybíráte trubice, které umístíte pod kuchyňskou linku nebo do koupelny. V tomto případě záleží na velikosti svítidla, do kterého chcete světelný zdroj instalovat.

LED Trubice

Dobré je myslet i na to, jakou barvu světla zdroj vyzařuje. V kuchyni i v koupelně bez oken, uvítáte světlo co nejbližší tomu přirozenému. Stejně tak v kancelářích a výrobních prostorech, je ve většině případů nedostatek denního světla. Klesá tak aktivita a zvyšuje se únava. Je proto vhodné volit trubice od 3000 K do 6500 K, které poskytují bílé světlo.

K & V ELEKTRO a.s.

logo
Strakonická 3155/1d
150 00 Praha 5 - Smíchov

telefon: +420 227 204 110
e-mail: smichov@kvelektro.cz

web: www.kvelektro.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Čtěte i další díly seriálu

  1. Jak správně připevňovat pomocí hmoždinek?

Mohlo by vás zajímat

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Nenechte výběr vánočního osvětlení na poslední chvíli!

Vyhýbáte se předvánočnímu shonu a rádi řešíte vše s předstihem? Nezapomeňte se už teď zamyslet nad tím, jestli letos neobnovit či nerozšířit vaše zásoby venkovních světelných dekorací. Ty už zdaleka nemusí zahrnovat jen vánoční řetězy.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA