REKLAMA

Pračka LG Titan 2.0 je součástí expozice na festivalu Designblok

Díky nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si ji můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.
Pračka LG Titan 2.0 je součástí expozice na festivalu Designblok

Parní pračka Titan 2.0 (T84U1TBS2) s motorem Direct Drive a technologii Turbo Wash šetří čas i energii. Vypere za 59 minut a spotřebuje o 40 procent méně vody. Doporučená cena: 19.990 Kč

Praní bez dlouhého čekání

Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Moderní pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

Funkce pro moderní domácnost

Ten proces zná každý: posbírat prádlo členů domácnosti do koše, pak ho přebrat podle materiálů a barev, vyprat, pověsit, vyžehlit a uklidit do skříně. A příští týden celé znova. Praní prádla je jedna z činností, které se v našem životě neustále opakují. Není proto divu, že si ji chceme co nejvíce usnadnit a zkrátit. Běžné praní trvá okolo hodiny a půl. Je to sice spousta času na uvaření oběda, procházky nebo čtení knihy, ale když pere pračka rychleji, dříve se té hromady zbavíme.

Pračka Titan 2.0 od LG přistupuje k prádlu jinak a praní zvládá za pouhou hodinu. Jedním z pracích kroků funkce TurboWash™ je sprchování prádla čistou vodou, které odstraní nečistoty a zbytky pracího prášku a zároveň šetří materiál oblečení. Stejně tak zajímavá je i metoda parního praní. Pára už není jen výsadou historických strojů nebo přípravy jídla. S funkcí TrueSteam™ nejen vyperete, ale můžete ji využít i na pouhé narovnání pomačkaných košil či odstranění zápachu po náročném večírku.

Design pro potěchu oka

Praktické funkce podtrhne design, za který se opravdu nemusíte stydět. Pračka tak může být i nadále součástí vaší koupelny a nemusíte jí skrývat v zadní místnosti, kde ji nikdo neuvidí a neuslyší. Intuitivní ovládání v češtině zajistí moderní dotykový panel a při propojení s vaším chytrým telefonem vám nabídne nejen více pracích programů, ale i chytrou diagnostiku vad, která šetří čas i náklady za opraváře.

Právě díky svému nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si ji můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.

Více informací nalezete na www.lge.cz

LG Electronics CZ, s.r.o.

logoČeskomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

telefon: 234 094 600
zelená linka: 810 555 810

web: www.lg.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Designblok '14 si přečtěte

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Návrháři z budapešťského studia Hello Wood postavili v roce 2013 obří vánoční stromek, sestavený z 365 sáněk, přímo před budovou paláce umění na dunajském nábřeží. Podařil se jím tím nevšední kousek: ...

Čtyři trendy pro vánoční dekorace

Čtyři trendy pro vánoční dekorace

K interiéru v tento čas neodmyslitelně patří vánoční dekorace. Věděli jste, že i to řeší designéři, a že Vánoce mají své trendy? Vánoční interiér, byť je často obohacen o spoustu sezónních barevných ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist