REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Pračka LG Titan 2.0 je součástí expozice na festivalu Designblok

Díky nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si ji můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.
Pračka LG Titan 2.0 je součástí expozice na festivalu Designblok

Parní pračka Titan 2.0 (T84U1TBS2) s motorem Direct Drive a technologii Turbo Wash šetří čas i energii. Vypere za 59 minut a spotřebuje o 40 procent méně vody. Doporučená cena: 19.990 Kč

Praní bez dlouhého čekání

Od pračky každý očekává především čisté prádlo. Pokud je navíc úsporná, potěší dvojnásob. A když se přidá nadčasový design, který padne do každé domácnosti, můžete jásat nad dokonalým pomocníkem. Moderní pračky sice neposbírají špinavé prádlo, o vše ostatní se ale postarají do puntíku.

Funkce pro moderní domácnost

Ten proces zná každý: posbírat prádlo členů domácnosti do koše, pak ho přebrat podle materiálů a barev, vyprat, pověsit, vyžehlit a uklidit do skříně. A příští týden celé znova. Praní prádla je jedna z činností, které se v našem životě neustále opakují. Není proto divu, že si ji chceme co nejvíce usnadnit a zkrátit. Běžné praní trvá okolo hodiny a půl. Je to sice spousta času na uvaření oběda, procházky nebo čtení knihy, ale když pere pračka rychleji, dříve se té hromady zbavíme.

Pračka Titan 2.0 od LG přistupuje k prádlu jinak a praní zvládá za pouhou hodinu. Jedním z pracích kroků funkce TurboWash™ je sprchování prádla čistou vodou, které odstraní nečistoty a zbytky pracího prášku a zároveň šetří materiál oblečení. Stejně tak zajímavá je i metoda parního praní. Pára už není jen výsadou historických strojů nebo přípravy jídla. S funkcí TrueSteam™ nejen vyperete, ale můžete ji využít i na pouhé narovnání pomačkaných košil či odstranění zápachu po náročném večírku.

Design pro potěchu oka

Praktické funkce podtrhne design, za který se opravdu nemusíte stydět. Pračka tak může být i nadále součástí vaší koupelny a nemusíte jí skrývat v zadní místnosti, kde ji nikdo neuvidí a neuslyší. Intuitivní ovládání v češtině zajistí moderní dotykový panel a při propojení s vaším chytrým telefonem vám nabídne nejen více pracích programů, ale i chytrou diagnostiku vad, která šetří čas i náklady za opraváře.

Právě díky svému nadčasovému designu a nesmrtelné černo-bílé variaci se pračka Titan 2.0 v letošním roce stala součástí expozice na festivalu Designblok – Prague Design and Fashion Week. Prohlédnout si ji můžete během celého týdne v Grand Hotelu Evropa ve 2. patře.

Více informací nalezete na www.lge.cz

LG Electronics CZ, s.r.o.

logoČeskomoravská 2420/15
190 93 Praha 9

telefon: 234 094 600
zelená linka: 810 555 810

web: www.lg.com

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Designblok '14

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Návrháři z budapešťského studia Hello Wood postavili v roce 2013 obří vánoční stromek, sestavený z 365 sáněk, přímo před budovou paláce umění na dunajském nábřeží. Podařil se jím tím nevšední kousek: ...

REKLAMA
REKLAMA