REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Otevřete dveře svého domova barvám

Lakované dveře a zárubně českého výrobce CAG mohou být vyrobeny v mnoha odstínech a oživí každý interiér. Dopřejte svým dveřím a zárubním originalitu a šarm s použitím odolných PU barev nebo zvolte ty ekologické, vodou ředitelné.

Spousta lidí výběr dveří podcení, protože ho neberou jako designový prvek v interiéru, ale pouze jakou funkční výplň stavebního otvoru. To je ale velká chyba. Dveře v interiéru představují velkou pohledovou plochu a rozhodně se vyplatí nad nimi zapřemýšlet. Sladit různé druhy podlah s nábytkem a výmalbou s těmi správnými dveřmi, je docela oříšek.

Zlatá střední cesta je volba bílých dveří, které jsou naprosto neutrální, avšak zvětšují prostor, působí čistě, decentně a interiéru dávají pocit vzdušnosti. Ne každý je však příznivcem čistě bílé barvy, už jen kvůli obavám z čištění a údržby.

Dveře CAG

Pro všechny, které chtějí svým dveřím vdechnout punc originality a rádi by je sladili s interiérem, jsou určené lakované dveře v barvě. Na výběr správného odstínu použijte vzorníky RAL, kde si jistě vyberete. Hitem jsou barvy ve škále šedé či béžové, které perfektně doplňují interiér s betonovými stěrkami, kovem či sklem. Pro excentriky či do dětských pokojů se lakují dveře třeba růžové, tyrkysově modré, či dvoubarevné, kdy plochu dveří v jednom odstínu oživí např. kontrastní rámeček. Stejně tak je možno zvolit odlišnou barvu dveří a zárubní a dveře pak vypadají jako umělecké dílo v rámu.

U lakovaných dveří CAG máte několik možností výběru podkladové desky, která tvoří pohledovou plochu. Ta může být zcela hladká, hladká s drážkami (model dveří Linie), profilovaná v dekoru dřevního póru nebo v moderním dekoru Artemis, který evokuje drobné vlnky v písku.

Dveře CAG

Možnosti výběru a kombinací jsou takřka nekonečné a jen na Vašem vkusu a naturelu, jaké dveře si vyberete. Pak už zbývá se jen obrátit na prověřeného výrobce, který Vaše sny promění ve skutečnost. Více na dverecag.cz.

CAG s.r.o.

logo
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

telefon: 00420 318 599 401
zelená linka: 800 262 929
e-mail: centrala@dverecag.cz

web: www.dverecag.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Interiérům stále kralují bílé dveře

Interiérům stále kralují bílé dveře

Bílá je nejoblíbenější barvou používanou v interiérech a pro mnoho lidí je tak samozřejmá, že ji jako barvu ani nevnímají. Není divu – je naprosto univerzální, působí čistým a vzdušným dojmem, hodí se ke každému stylu a nepodléhá módním výstřelkům. Je proto obzvláště vhodná na dveře, skříně a vestavěný nábytek,…

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Dveře jsou nedílnou součástí interiéru a dotváří celkový dojem z prostoru. Prakticky a účelně oddělují jednotlivé místnosti, dodávají pocit soukromí, svým designem podtrhují celkové vyznění interiéru, ale mohou i v případě posuvných dveří kouzlit s místem a přinášet cenné decimetry.