REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Bezproblémová zima s betonovou krytinou KM Beta

Moderní plochá krytina KMB ROTA od společnosti KM Beta a.s., je určena pro šikmé střechy se sklonem od 15 do 90 ° a díky špičkové technologii výroby není použití tašky KMB ROTA omezeno ani nadmořskou výškou.

Moderní plochá krytina KMB ROTA od společnosti KM Beta a.s., je určena pro šikmé střechy se sklonem od 15 do 90 ° a díky špičkové technologii výroby není použití tašky KMB ROTA omezeno ani nadmořskou výškou. Je vyrobena z jemnozrnného probarveného betonu a její povrch je opatřen speciálním lesklým akrylátovým nástřikem, taška tak lépe odolává povětrnostním vlivům. Dvojitá boční vodní drážka zabraňuje zafukování sněhu a deště v příčném směru, a patní žebrování z rubové strany zase brání zafukování ve směru podélném.

Stihneme to před zimou?

Krytina KMB ROTA má sice prodloužený formát, ale i přesto je pokládka rychlá a jednoduchá (pouhých 8 ks/m2). Střecha má vyšší těsnost díky menšímu počtu spár a její hmotnost dosahuje 50,4 kg/m2. Díky velkému formátu a kvalitnímu a přesnému provedení jednotlivých tašek je realizace nové střechy velmi rychlá a případnou výměnu stávající krytiny za tašky KM Beta lze tedy stihnout ještě před začátkem podzimních dešťů.

Moderní i tradiční

Krytina KMB ROTA je typická svým černým lesklým designem (Briliant) a právě to předurčuje její použití pro moderní stavby s jednoduchou hladkou linií. Ve stejné barvě je možné vybrat i betonové střešní doplňky. Společnost KM Beta a.s. myslí i na ty, kteří preferují klasičtější provedení a nabízí hned dvě možnosti: tou první je tradiční střešní taška KMB BETA, vizuálně poutavá je také krytina KMB HODONKA, která díky svému provedení vytváří na střeše efekt nekonečné vlny.

KMB Rota

Trvanlivé doplňky

Betonové střešní doplňky ke všem třem typům krytiny KM Beta jsou dostupné ve stejných barevných provedeních jako tašky samotné. Lze si vybrat tašky okrajové, větrací, prostupové nebo anténní, ale třeba také nášlapné rošty, které pomáhají při údržbě střechy. Lze sáhnout i po hřebenových okrasných prvcích, ozdobných koncových hřebenáčích či tvarovaných hřebenových ucpávkách. Vzhledem k tomu, že životnost betonové krytiny KM Beta se odhaduje na zhruba 100 let, společnost na tyto produkty poskytuje záruku až 30 let.

Více podrobností.

KM Beta, a.s.

logo
Dolní Valy 3739/4
695 01 Hodonín

telefon: +420 518 321 134, +420 778 478 736
e-mail: kmbeta@kmbeta.cz

web: www.kmbeta.cz/CZ

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Pálené cihly KMB PROFIBLOK v jarní akci do konce dubna

Pálené cihly KMB PROFIBLOK v jarní akci do konce dubna

Pokud zrovna řešíte stavbu domu nebo náročnější rekonstrukci, tak je ta pravá chvíle poohlédnout se u výrobce stavebních materiálů – společnosti KM Beta. Jarní sleva na tradiční a osvědčený materiál do konce měsíce dubna.

Spolehlivá střecha: To je kvalitní krytina a dobrý pokrývač

Spolehlivá střecha: To je kvalitní krytina a dobrý pokrývač

Pokud chceme, aby střecha opravdu sloužila svému účelu a vydržela nejméně tolik let, kolik garantují záruční lhůty výrobců, nestačí výhodně nakoupit střešní tašky. Nekvalitní a odbytou střechu pocítíte velmi brzy – jak na vlastní kůži, tak i na své peněžence.