REKLAMA

Vypínače ABB rozsvítí 16. ročník Designbloku

Designblok to je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku, která letos proběhne od 7. do 12. října na vybraných místech v centru Prahy.

Po třech letech se této prestižní akce opět účastní ABB s.r.o., Elektro-Praga, která zde velmi netradičně představí svou poslední designovou novinku Levit®.

Ke spolupráci na vytvoření expozice vyzvalo ABB designera této vypínačové řady, Jana Čapka, který nabídku s nadšením přijal a rozhodl se proměnit prostor prvorepublikového hotelového pokoje v organický tvar mořské vlny.

Talentovaný designér je známý například svými nafukovacími hračkami, moderním tvarem lahve či půllitru. A co mají společného? Všechny tyto předměty včetně nejnovější vypínačové řady Levit® mají krásný, uživatelsky jednoduchý design a na první pohled je vidět, že předměty v podání Jana Čapka jsou nejen pro výstavní prostory, ale také pro lidi a jejich domovy.

Instalace ABB od Jana Čapka bude umístěna v Superstudiu Evropa, ve 4. patře na Václavském náměstí.

Přijďte se podívat na přehlídku moderního designu a ohodnoťte tuto výjimečnou prezentaci vypínačů a zásuvek Levit®!

Více informací naleznete na internetových stránkách Designblok'14 Možná by vás mohl zajímat komentář autora návrhu Jana Čapka.

Sdílet / hodnotit tento článek

Z kategorie Designblok '14 si přečtěte

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Návrháři z budapešťského studia Hello Wood postavili v roce 2013 obří vánoční stromek, sestavený z 365 sáněk, přímo před budovou paláce umění na dunajském nábřeží. Podařil se jím tím nevšední kousek: ...

Čtyři trendy pro vánoční dekorace

Čtyři trendy pro vánoční dekorace

K interiéru v tento čas neodmyslitelně patří vánoční dekorace. Věděli jste, že i to řeší designéři, a že Vánoce mají své trendy? Vánoční interiér, byť je často obohacen o spoustu sezónních barevných ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist