REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Vypínače ABB rozsvítí 16. ročník Designbloku

Designblok to je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku, která letos proběhne od 7. do 12. října na vybraných místech v centru Prahy.

Po třech letech se této prestižní akce opět účastní ABB s.r.o., Elektro-Praga, která zde velmi netradičně představí svou poslední designovou novinku Levit®.

Ke spolupráci na vytvoření expozice vyzvalo ABB designera této vypínačové řady, Jana Čapka, který nabídku s nadšením přijal a rozhodl se proměnit prostor prvorepublikového hotelového pokoje v organický tvar mořské vlny.

Talentovaný designér je známý například svými nafukovacími hračkami, moderním tvarem lahve či půllitru. A co mají společného? Všechny tyto předměty včetně nejnovější vypínačové řady Levit® mají krásný, uživatelsky jednoduchý design a na první pohled je vidět, že předměty v podání Jana Čapka jsou nejen pro výstavní prostory, ale také pro lidi a jejich domovy.

Instalace ABB od Jana Čapka bude umístěna v Superstudiu Evropa, ve 4. patře na Václavském náměstí.

Přijďte se podívat na přehlídku moderního designu a ohodnoťte tuto výjimečnou prezentaci vypínačů a zásuvek Levit®!

Více informací naleznete na internetových stránkách Designblok'14 Možná by vás mohl zajímat komentář autora návrhu Jana Čapka.

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Designblok '14

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Veselé Vánoce: Strom sestavený z 365 sáněk

Návrháři z budapešťského studia Hello Wood postavili v roce 2013 obří vánoční stromek, sestavený z 365 sáněk, přímo před budovou paláce umění na dunajském nábřeží. Podařil se jím tím nevšední kousek: ...

REKLAMA