REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vypínače ABB rozsvítí 16. ročník Designbloku

Designblok to je výběrová mezinárodní přehlídka současného designu nábytku, průmyslového designu, bytových doplňků, svítidel, módy a šperku, která letos proběhne od 7. do 12. října na vybraných místech v centru Prahy.

Po třech letech se této prestižní akce opět účastní ABB s.r.o., Elektro-Praga, která zde velmi netradičně představí svou poslední designovou novinku Levit®.

Ke spolupráci na vytvoření expozice vyzvalo ABB designera této vypínačové řady, Jana Čapka, který nabídku s nadšením přijal a rozhodl se proměnit prostor prvorepublikového hotelového pokoje v organický tvar mořské vlny.

Talentovaný designér je známý například svými nafukovacími hračkami, moderním tvarem lahve či půllitru. A co mají společného? Všechny tyto předměty včetně nejnovější vypínačové řady Levit® mají krásný, uživatelsky jednoduchý design a na první pohled je vidět, že předměty v podání Jana Čapka jsou nejen pro výstavní prostory, ale také pro lidi a jejich domovy.

Instalace ABB od Jana Čapka bude umístěna v Superstudiu Evropa, ve 4. patře na Václavském náměstí.

Přijďte se podívat na přehlídku moderního designu a ohodnoťte tuto výjimečnou prezentaci vypínačů a zásuvek Levit®!

Více informací naleznete na internetových stránkách Designblok'14 Možná by vás mohl zajímat komentář autora návrhu Jana Čapka.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Designblok '14

Zdroj: Studio Aisslinger

Světoví designéři neuznávají trendy, důležité jsou pro ně trvalé hodnoty

Zeptáte-li se prominentních designérů, jaké jsou současné trendy, zpravidla ukážou na kolekci svých vlastních děl a slovo trendy nahradí slovem hodnoty. Je nesporné, že módní trendy jsou prchavé a hodnoty stále stejné: kvalitní řemeslo, smysl pro proporce, a především originální nápad.

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Nenechte si ujít užitečné informace ze světa stavebnictví

Stavíte rodinný dům? Rekonstruujete byt? Řešíte majetkové problémy se sousedem? Hledáte informace o dotacích na stavbu? Potřebujete inspiraci pro váš interiér? Na ESTAV.cz radí odborníci z praxe. Nenechte si utéct jejich články.

Originální materiály pro originální interiér

Originální materiály pro originální interiér

Na interiéry dnešní doby je kladeno stále více nároků, jedním z hlavních je originalita a osobitost. Nikdo většinou nechce mít doma stejnou skříňku, postel nebo knihovnu jako soused. Hlavním nástrojem ke splnění tohoto požadavku je zakázková výroba nábytku a s ní spojené i rozličné materiály.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA