REKLAMA
Hledat

Fotosoutěž Otevřená Praha Pořádá ESTAV.cz a Open House Praha.

estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Soutěž o sádrokarton nové generace za 175 000 korun

RIGIPS, renomovaný výrobce systémů suché výstavby, pořádá soutěž Rekonstrukční výzva. 3 vítězové získají vysokopevnostní sádrokarton HABITO H s příslušenstvím v celkové hodnotě 175.000 korun.

První výherce obdrží materiál za 100 000 korun, druhý za 50 000 korun a třetí za 25 000 korun. Dalších 20 zajímavých rekonstrukčních plánů bude odměněno asistencí projektanta ze společnosti RIGIPS, který bezplatně poradí s modernizací obytných prostor.

Přihlášky je možné podávat do konce listopadu

Rekonstrukci obytných prostor absolvuje za svůj život velká část obyvatel. Aby byla příjemnější a finančně únosnější, společnost RIGIPS, která je v Česku lídrem na trhu systémů suché výstavby, se rozhodla, že uspořádá soutěž, na jejímž konci budou 3 šťastní výherci, kteří si mezi sebou rozdělí sádrokarton nové generace HABITO H a příslušenství (profily, tmely, šrouby) v celkové hodnotě 175 000 korun. Dalších 20 projektů dostane zdarma k dispozici profesionální poradenství projektového manažera společnosti RIGIPS. Přihlašovat projekty je možné od 1. října do konce listopadu 2018 na webu rekonstrukcnivyzva.

  • Přihlásit se může každý, komu je 18 a více let a má trvalý pobyt na území České republiky.
  • Soutěžící musí zaslat základní osobní údaje, fotodokumentaci současného stavu bytu či domu, nákres požadovaného výsledku a průvodní dopis, proč rekonstruuje a jakou má představu o výsledném stavu rekonstrukce.

Podrobné informace ohledně požadovaných informací naleznete na výše zmíněné webové adrese. Výherci budou vyhlášeni nejpozději do poloviny prosince tohoto roku.

Bytový dům Slaný

Soutěž jako poděkování za zájem o výrobky firmy RIGIPS

Rekonstrukce přináší lepší bydlení a více radosti ze života. Kdo ale rekonstruoval jakékoliv obytné prostory, ví, že i přes moderní materiály, které mnohé usnadňují, je rekonstrukce náročná jak finančně a časově, tak mnohdy i psychicky. Na českém trhu jsme lídrem systémů suché výstavby a vážíme si zájmu svých zákazníků, proto jsme se rozhodli uspořádat soutěž, která nejzajímavější projekty podpoří bezplatnou dodávkou materiálu,“ uvádí Simona Skrbková, (marketingová ředitelka, RIGIPS), a dodává: „Nejzajímavější projekty vybere porota složená ze čtyř zástupců společnosti RIGIPS, pátý hlas získávají projekty na základě hlasování z internetu. Rozhodovat bude zajímavost projektu i osobní příběh.

Bytový dům Neratovice

Habito H: vysokopevnostní sádrokarton nové generace

Sádrokartonové desky Habito H nové generace vynikají nevídanou pevností, zvukovou izolací srovnatelnou se zděnými příčkami a vysokou nosností. Na jeden běžný vrut do dřeva unesou až 34 kilogramů a s použitím speciální kotvy dokonce 155 kilogramů. Výhodou je, že předměty je možné kotvit bez předvrtání a hmoždinek. Desky Habito H jsou díky impregnaci vhodné i do prostor s vyšší vlhkostí, a to včetně koupelen.

Saint-Gobain Construction Products CZ a.s., Divize Rigips

logo
Smrčkova 2485/4
180 00 Praha 8 - Libeň

telefon: 220 406 506, 220 406 507, 220 406 508
e-mail: info@rigips.cz

web: www.rigips.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: Rigips

Ochrana rohů a hran páskou NO-COAT®

Vnitřní kouty, vnější rohy, stejně jako jiná místa, kde dochází k napojení na jiné povrchy, je třeba náležitě ošetřit, aby byla zajištěna ochrana před popraskáním povrchu, a zároveň aby byly chráněny před mechanickým poškozením.

Montáž suché podlahy je možná pouze na rovný povrch

Proč si zvolit suchou podlahu

Suché podlahy jsou podlahové konstrukce, které jsou realizovány bez nebo s minimem mokrých procesů. Jsou vhodné do všech staveb s běžným provozem, nehledě na to, zda jde o novostavbu nebo rekonstrukci staršího bydlení. Jsou kompatibilní s podlahovým vytápěním a při dodržení montážního postupu na ně můžeme položit…

Rekonstrukce bytu svépomocí

Rekonstrukce bytu svépomocí

Michal koupil byt 3+kk v původním stavu a rozhodl se realizovat celou rekonstrukci svépomocí. Vyboural všechny vnitřní příčky a postavil je znovu ze sádrokartonu. A k tomu z úplně nové, pevné a odolné desky HABITO.

Rekonstrukce okálu s použitím technologie Activ´Air ®

Rekonstrukce okálu s použitím technologie Activ´Air®

Technologie Activ´Air ® , kterou před dvěma lety uvedla na trh společnost Rigips, se velice rychle stala efektivním a uznávaným řešením, které trvale odstraňuje až 70 % škodlivého formaldehydu z prostředí interiérů, ve kterých trávíme většinu dne.

REKLAMA