REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Úsporné řešení topení přesně pro váš dům

Specialisté společnosti REGULUS vám pomohou najít úsporné řešení pro vaše topení přesně pro váš dům. Po vyplnění jednoduchého dotazníku vám zpracují nabídku zdarma a přesně pro vás.

Pokud hledáte kvalitní a úsporné řešení pro vaše topení, pak byste rozhodně neměli minout stánek společnosti REGULUS na letošním veletrhu For Arch.

Získejte kotlíkové dotace .Poradíme vám, jak získat a maximálně využít dotace až 200 000 Kč na tepelné čerpadlo a solární systém. Příjem žádostí začíná na podzim 2018 a finanční prostředky jsou omezené! Nově vám můžeme nabídnout i podání dotací “na klíč“.

Na stánku naleznete nová invertorová tepelná čerpadla vzduch/voda od švédské společnosti CTC. Tato čerpadla jsou vhodná pro spolupráci s třífázovou fotovoltaikou a vyznačují se opravdu tichým chodem.

Díky inovované aplikaci IR Client, budete mít pod palcem vytápění v celém domě.

Více na stánku C14 v hale 4.

REGULUS spol. s r.o.

logo
Do Koutů 1897/3
143 00 Praha 4

telefon: 241 762 726, 241 764 506
e-mail: obchod@regulus.cz

web: www.regulus.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Letní sleva 25 000 Kč na tepelné čerpadlo

Letní sleva 25 000 Kč na tepelné čerpadlo

Ve spolupráci s naším švédským dodavatelem tepelných čerpadel jsme pro vás připravili letní akční nabídku se slevou 25 000 Kč oproti běžným ceníkovým cenám. Letní sleva se týká sestavy EA 614M 250 pro vytápění a přípravu teplé vody tepelným čerpadlem bez akumulační nádrže za letní cenu 188 900 Kč bez DPH. Akční…

Rekuperační jednotka SENTINEL je vhodná pro rodinné domy s obytnou plochou do 350 m2

Ušetřete s rekuperační jednotkou SENTINEL

Mnoho lidí si to neuvědomuje, ale náklady na vytápění lze ušetřit i díky větrání, a to zejména v zimě. U běžných rodinných domů, kde je větrání zajištěno systémem mikroventilace nebo okenních štěrbin, tvoří tepelné ztráty při větrání až 40 % celkové ztráty objektu.

Akční sestavy tepelných čerpadel REGULUS

Akční sestavy tepelných čerpadel Regulus

Společnost REGULUS jako každoročně přináší sezónní akční sestavy tepelných čerpadel, které je možné použít pro vytápění i ohřev teplé vody.

Tepelná čerpadla REGULUS s mimořádnou slevou 10%

Tepelná čerpadla REGULUS s mimořádnou slevou 10%

Se společností Regulus nyní můžete díky sezónní slevě ušetřit až 24 500 Kč za sestavy tepelných čerpadel s kompaktní tepelnou centrálou pro ohřev vody a vytápění rodinných domů. Sestavy jsou určeny pro vytápění novostaveb i rekonstrukcí a pro ohřev vody.

REKLAMA
REKLAMA

REKLAMA