Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ocenění Red Dot za vysokou kvalitu designu pro termostatické hlavice Danfoss Eco™

Společnost Danfoss se těší na získání oficiálního certifikátu na slavnostním ceremoniálu Red Dot award, který proběhne 26. října 2018 v Berlíně.

Během několika dní experti zkoumali, projednali a vyhodnotili více než 8 600 projektů. Rozhodli se udělit ocenění Red Dot za vysokou kvalitu designu a tvůrčí úspěch termostatické hlavici Danfoss Eco™.

Pokročilé systémy inteligentního vytápění představují obvykle rozsáhlou investici jejíž cílem je dosažení ovládání celé domácnosti - výrobek určený pro nadšence z oblasti technologií. Místo toho se termostatická hlavice Danfoss Eco™ s technologií Bluetooth a řízením přes mobilní aplikaci zaměřuje na běžné spotřebitele. Abychom vytvořili atraktivní řešení pro běžné uživatele, byly pro nás prioritou parametry jako jednoduchá instalace a každodenní používání a zároveň atraktivní cena. Proto termostatická hlavice Danfoss Eco™ s technologií Bluetooth a App - navzdory své pokročilé technologii a vlastnostem - vypadá dobře a přímočaře,“ uvedl Morten Bjerg Kofod, Business Development Manager, Danfossu.

Danfoss se zavázal řídit se motem „Engineering Tomorrow“ ve všech ohledech - což znamená používání posledních a nejmodernějších technologií. Chcete-li to přinést do života lidí úctyhodným způsobem, kdy design dělá rozdíl, je důležité, abychom pochopili, jak navrhnout nejlepší použitelnost produktu pro všechny globální uživatele a splnit vysoké nároky na estetiku moderní architektury. To je silná součást DNA společnosti Danfoss. Ocenění Red Dot představuje skvělý úspěch, který ukazuje, proč investování do kvalitního designu trvá déle a vytváří tak pozitivní rozdíl,“ řekl Kenth Kaerhoeg, Head of Group Communication, Danfoss.

Profesor Dr. Peter Zec, zakladatel a generální ředitel Red Dot Award, uvedl: „Již více než 60 let poskytujeme designérům, agenturám a firmám platformu pro hodnocení dobrého designu. Ti, kteří se účastní soutěže Red Dot Award, si musí být vědomi toho, že naši členové poroty mají velmi vysoké nároky. To se projevuje v intenzivních rozpravách a diskusích, které se konají, aby se všichni odborníci dohodli na dobře podloženém rozhodnutí. Všichni ti, kteří procházejí náročným rozhodovacím procesem, aby získali ocenění Red Dot, mají všechny důvody být na sebe hrdí, jelikož porota uděluje naši cenu pouze kvalitním výtvorům. To mi dělá radost a blahopřeji všem upřímně za jejich zasloužené úspěchy.

DANFOSS, s. r. o.

logo
Jihlavská 1558/21
140 00 Praha 4

telefon: 283 014 111
e-mail: danfoss.cz@danfoss.com

web: www.danfoss.com/cs-cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Vyhrajte v soutěži od společnosti Danfoss

Vyhrajte v soutěži od společnosti Danfoss

Vánoční kalendář společnosti Danfoss. Zúčastněte se hry Christmas Calendar a vyhrajte unikátní hlavici Danfoss Eco! Danfoss Eco ™ je samostatná radiátorová termostatická hlavice pro obytné prostory. Danfoss Eco ™ je napájena z baterií, je kompaktní a velmi snadno se ovládá pomocí ručního kolečka a jednoho tlačítka.

Elektronický termostat DEVIreg ™ Opti – přesné ovládání a elegantní design

Elektronický termostat DEVIreg ™ Opti – přesné ovládání a elegantní design

Díky novému digitálnímu termostatu DEVIreg ™ Opti si mohou majitelé domů vychutnat radost z příjemně teplé podlahy, která je ohřátá na dokonalou teplotu a udržuje tak jejich domov hezký a teplý. Kromě toho je také radost se na termostat podívat, a to pro jeho elegantní design.

Desatero šetření – jak se na topnou sezónu připravit s předstihem

Desatero šetření – jak se na topnou sezónu připravit s předstihem

Kupovat si na spaní kožichy, když napadne první sníh, není to nejlepší. Příprava na topnou sezónu začíná vlastně už v létě. Ne snad, že byste měli už v srpnu roztopit na 40 °C, ale můžete třeba změnit způsob vytápění nebo aspoň celoročně utírat prach na radiátoru. Možností je mnoho.

Termostatické podomítkové baterie Archimodule

Termostatické podomítkové baterie Archimodule

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech – termostatické podomítkové baterie Archimodule.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA