REKLAMA

Termostatické podomítkové baterie Archimodule

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech – termostatické podomítkové baterie Archimodule.

Archimodule je dílem renomovaného designového studia Artefakt. Přináší alternativu za tradiční a mnohdy nepraktické koupelnové baterie. Svou variabilitou uvolňuje ruce nejen koncovým uživatelům, ale také designérům koupelen. Ovládání teploty vody, průtoku vody, vodovodní baterii či hlavovou sprchu je nyní možné umístit opravdu kamkoliv, a to bez omezení jejich vlastností a výkonu.

Technologické komponenty série Archimodule jsou diskrétně ukryté ve zdi. Uživatel tím pádem přichází do styku jen s ovládacími prvky, které lze instalovat na libovolně určené místo s ohledem jen a pouze na ergonomické a estetické parametry. Zákazník si tedy opravdu může přát takřka nemožné a Archimodule mu pak nabídne vytvoření individuálního koupelnového prostoru s důrazem na jeho pohledovou kvalitu, bezpečí a uživatelský komfort.  K dispozici jsou 2 typy kovových rozet – s ostrými nebo oblými rohy.

Ideal Standard a.s.

logoZemská 623
415 74 Teplice

telefon: 417 592 111

web: www.idealstandard.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Nejnovější redakční zprávy

rodinné domy

Studie: Češi stále více kupují nemovitosti v zahraničí

Češi v posledních letech stále více kupují nemovitosti v zahraničí. Největší zájem je o stavby v Rakousku, Chorvatsku, Itálii a Španělsku. Více než domy a vily jsou populární apartmány. Vyplývá to ze ...

bytová výstavba, nové byty, Pardubice

Bytová výstavba v Pardubickém kraji letos roste

Bytová výstavba v Pardubickém kraji letos roste. V prvním pololetí byla zahájena stavba 732 nových bytů, což je o 251 bytů více než ve srovnatelném období loňského roku. Meziroční nárůst činí 52,2 ...

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist