REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Termostatické podomítkové baterie Archimodule

S důrazem na vysoký uživatelský komfort, bezpečí a celkové uspokojení stále náročnějšího zákazníka, navrhla firma Ideal Standard nové modulární řešení pro ovládání napouštění vody ve sprchách, vanách a umyvadlech – termostatické podomítkové baterie Archimodule.

Archimodule je dílem renomovaného designového studia Artefakt. Přináší alternativu za tradiční a mnohdy nepraktické koupelnové baterie. Svou variabilitou uvolňuje ruce nejen koncovým uživatelům, ale také designérům koupelen. Ovládání teploty vody, průtoku vody, vodovodní baterii či hlavovou sprchu je nyní možné umístit opravdu kamkoliv, a to bez omezení jejich vlastností a výkonu.

Technologické komponenty série Archimodule jsou diskrétně ukryté ve zdi. Uživatel tím pádem přichází do styku jen s ovládacími prvky, které lze instalovat na libovolně určené místo s ohledem jen a pouze na ergonomické a estetické parametry. Zákazník si tedy opravdu může přát takřka nemožné a Archimodule mu pak nabídne vytvoření individuálního koupelnového prostoru s důrazem na jeho pohledovou kvalitu, bezpečí a uživatelský komfort.  K dispozici jsou 2 typy kovových rozet – s ostrými nebo oblými rohy.

Ideal Standard s.r.o.

logo
Zemská 623
415 74 Teplice

telefon: 417 592 111

web: www.idealstandard.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA