REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Český nábytek táhne, přijďte se o tom přesvědčit na veletrh FOR INTERIOR

Pro nábytek Češi nechodí jen do velkých obchodních řetězců, ale často vyhledávají kvalitní tuzemské firmy, které jim vybaví interiér na míru. To platí především u kvalitního masivního nábytku, kde podle statistik vévodí právě nárůst u těchto malých a středních firem. Najít tak dnes firmu, která má volné kapacity, je někdy pořádný oříšek.
Zdroj: shutterstock_235627291

Dobrou volbou tak může být návštěva právě chystaného podzimního veletrhu FOR INTERIOR, který proběhne v termínu 4. – 7. 10. 2018 v PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Zde se představí přední výrobci nábytku, interiérů a vybavení. Na jednom místě budete mít přehled o nabídce na trhu, a hlavně ihned zjistíte jejich možnosti. Návštěva jistě stojí za to, veletrh je totiž největší podzimní akcí zaměřenou na interiéry a bytových doplňků v České republice.

Již tradičně se na veletrhu setkáte s mnoha typy nábytku, sedacích souprav, osvětlení, vestavěných částí interiéru, jako jsou např. dveře či podlahy, domácí technika nebo doplňky. Nově v rámci jubilejního 10. ročníku bude vytvořena ZÓNA KVALITNÍHO SPÁNKU. Zde budou souhrnně představeny významné značky postelí, matrací, ale také lůžkovin a dalších souvisejících produktů. Nebude chybět ani doprovodný program s přednáškami odborníků o spánku nebo představením novinek. Dozvíte se například, jak lépe a kvalitně spát, jaké zvolit barvy do ložnice a mnoho dalších praktických rad a typů.

Zdroj: shutterstock_370340261Zdroj: shutterstock_370340261

Další zajímavostí veletrhu je sekce věnovaná vintage stylu, recyklovanému či renovovanému nábytku, který právě teď letí. Vedle prohlídky konkrétních produktů, jimž byla věnována „druhá šance“, si návštěvníci budou moci vyzkoušet a nechat si poradit, jak při renovaci starého nábytku postupovat.

Po celou dobu konání veletrhu budou v rámci doprovodného programu probíhat další kreativní workshopy, přednášky a atraktivní soutěže  jak pro laickou, tak pro odbornou veřejnost.

FOR INTERIOR je největším podzimním veletrhem nábytku v ČR.

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Vstupenka zdarma na FOR ARCH 2018 od redakce ESTAV.cz a TZB-info

Vstupenka zdarma na FOR ARCH 2018 od redakce ESTAV.cz a TZB-info

ESTAV.cz je mediálním partnerem veletrhu For Arch 2018. Zveme naše čtenáře na největší stavební veletrh v ČR, který se koná v termínu od 18. do 22. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Přijměte pozvání a využijte našeho užitečného doprovodného programu!

Zajímáte se o řízené větrání a tepelná čerpadla? Přijďte na FOR ARCH 2018

Zajímáte se o řízené větrání a tepelná čerpadla? Přijďte na FOR ARCH 2018

Od 18. do 22. září uvidíte na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech novinky ze světa stavebnictví. K nim bude patřit moderní technika, která umožňuje rekuperaci nebo dokonce regeneraci tepelné energie. Tyto pojmy znamenají, že do domu je vrácena část tepla, které by jinak bylo odvedeno při větrání, nebo že teplo…

FOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blíží

FOR ARCH 2018: Digitalizace ve stavebnictví se blíží

Čtvrtá – digitální – průmyslová revoluce hýbe světem a Česko není výjimkou. Ve dnech 18. – 22. září se v PVA EXPO PRAHA v rámci veletrhu FOR ARCH 2018 budou odborníci i politici věnovat diskuzi k tématu Stavebnictví 4.0. Co nabídne návštěvníkům 29. ročník veletrhu FOR ARCH?

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA