REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Vstupenka zdarma na FOR ARCH 2018 od redakce ESTAV.cz a TZB-info

ESTAV.cz je mediálním partnerem veletrhu For Arch 2018. Zveme naše čtenáře na největší stavební veletrh v ČR, který se koná v termínu od 18. do 22. září na výstavišti PVA EXPO PRAHA Letňany. Přijměte pozvání a využijte našeho užitečného doprovodného programu!
Vstupenka zdarma na FOR ARCH 2018 od redakce ESTAV.cz a TZB-info

FOR ARCH, největší stavební veletrh u nás, nabízí příležitosti k získání nejaktuálnějších poznatků ze stavební praxe. Své zastoupení na veletrhu mají přední výrobci, dodavatelé, řemeslníci, ale také investoři, developeři a zástupci dalších oborů souvisejících se stavebnictvím. Prezentovány budou novinky v legislativě i zkušenosti z projektování a realizace staveb. Na své si přijdou projektanti, uživatelé i investoři.

Nenechte si ujít stánek TZB-info a ESTAV.cz v Hale 1 - F 18. Na veletrh se dostanete pomocí čestné vstupenky, kterou vám, jako stálým čtenářům, nabízíme.

Chcete dostávat další novinky ze světa stavebnictví, architektury a bydlení včetně čestných vstupenek na jiné zajímavé veletrhy? Přihlaste se k odběru pondělního e-mailového zpravodaje portálu ESTAV.cz.

Srdečně vás zveme také na doprovodné programy, které pořádáme na veletrhu FOR ARCH 2018.

Přednáška Jak bezpečněji bydlet – chytrá a bezpečná domácnost

18. září od 14 do 16 hod. – Vstupní hala I, Konferenční centrum, sál 2

Program je určen pro širokou i odbornou veřejnost a pro všechny zájemce, kteří se zajímají o bezpečnost bytů, rodinných domů a o bezpečnost v bytových domech. Účastníci dostanou zdarma informační materiál, který popisuje kritické body bezpečnosti domu.

Konference: Požární bezpečnost staveb

20. září od 10 do 17 hod. – Vstupní hala II, Kongresový sál

Přijďte si poslechnout problematiku a novinky k tématům: požární bezpečnost výškových budov a jejich odolnost v mimořádných situacích, požární bezpečnost a rizika větraných fasádních systémů, vliv materiálové skladby ETICS na požární bezpečnost budov, role města v otázkách požární bezpečnosti a prevence, reálné problémy při zásahu a preventivní opatření, aktuální úvahy nad větráním chráněných únikových a zásahových cest. Přihlášky a program.

Právní poradenství: Stavební právo a uzavírání smluv

19. září od 10 do 17 hod. a 21. září od 10 do 17 hod. – Hala 1 - F 18, stánek TZB-info a ESTAV.cz

Ve stavebně právní poradně ESTAV.cz můžete zdarma konzultovat své právní dotazy týkající se stavby a bydlení. Ohledně smluv na dodávky prací, servis, rekonstrukce apod. vám poradí JUDr. Petra Adámková, Ph.D. a Mgr. Radek Motzke. Podrobnosti o právní poradně naleznete v jiném článku na ESTAV.cz.

Poradenské centrum: Ceny energií a dodavatelé

22. září od 10 do 17 hod. – Hala 1 - F 18, stánek TZB-info a ESTAV.cz

Analytik Kalkulátoru cen energií TZB-info, Ing. Jan Schindler, vám pomůže porovnat vaši cenu za elektřinu a plyn s ostatními nabídkami a poradí, jestli a jak se vám vyplatí změnit dodavatele. Přineste si fakturu a odneste si užitečné informace.

Příručka: Jak koupit bydlení

Již čtvrté aktualizované vydání praktické příručky obsahuje cenné rady, jak správně postupovat při koupi vysněného bytu či domu. Tištěnou verzi Jak koupit bydlení si můžete zdarma vyzvednout na našem stánku v Hale 1 – F 18.

Na vaši návštěvu na veletrhu FOR ARCH 2018 se těší redakce portálů TZB-info a ESTAV.cz

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Zdroj: shutterstock_235627291

Český nábytek táhne, přijďte se o tom přesvědčit na veletrh FOR INTERIOR

Pro nábytek Češi nechodí jen do velkých obchodních řetězců, ale často vyhledávají kvalitní tuzemské firmy, které jim vybaví interiér na míru. To platí především u kvalitního masivního nábytku, kde podle statistik vévodí právě nárůst u těchto malých a středních firem. Najít tak dnes firmu, která má volné kapacity, je…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA