REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Pro radiátory KORATHERM místo vždy najdete

Představujeme vám otopná tělesa řady KORATHERM od předního výrobce KORADO, a.s., která jsou určena k vytápění obytných prostor i administrativních budov se zvýšeným nárokem na design a prostor. Horizontálně nebo vertikálně orientované radiátory s variabilním připojením k otopné soustavě tak najdou své místo opravdu kdekoliv.

Máte nově a trendy zařízenou místnost, která ovšem svým charakterem či nedostatečným prostorem nenabízí možnost připojení klasického radiátoru? Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, jak navodit tepelnou pohodu i tam, kde jste na to ani nepomysleli…

Radiátory KORATHERM disponují variabilním připojením k otopné soustavě s nejvyšším přípustným přetlakem vody 0,4 MPa a jsou určeny pro dvoutrubkové otopné soustavy s nuceným oběhem teplonosné látky. Široký sortiment modelů a typů zajistí neomezenou škálu možností pro jejich umístění.

Variabilitu radiátorů KORATHERM podtrhuje i praktické příslušenství, a to zejména v podobě sušáků a věšáků. Ty oceníte především v předsíních a vstupních prostorách k odložení věcí.

Otopné těleso KORATHERM HORIZONTAL s vodorovně orientovanými profily, překvapí extrémně nízkým provedením s výškou již 14,4 cm. Pokud nemáte pod nízkými okny dostatek prostoru pro klasický radiátor, KORATHERM HORIZONTAL vám tento problém vyřeší.

Modely řady KORATHERM VERTIKAL představují elegantní úzké a vysoké radiátory s minimální šířkou již 14,4 cm. Nabízí zcela nový a neokoukaný způsob vytápění, který není náročný na místo. Pohodlně se vejdou do předsíní, obývacích pokojů i kuchyní.

Náročné zákazníky přesvědčí model KORATHERM REFLEX. Jedná se o radiátor spolu se zrcadlem, tzv. 2 v 1, díky kterému je nejen estetickým, ale i praktickým doplňkem moderního interiéru.

Otopná tělesa KORATHERM jsou nabízena v 18 barevných odstínech a pořídíte je již od 1980,- Kč vč. DPH.

Více informací na korado.

KORADO, a.s.

logo
Bří Hubálků 869
560 02 Česká Třebová

telefon: 465 506 111
zelená linka: 800 111 506
e-mail: info@korado.cz

web: www.korado.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Nový showroom produktů české značky KORADO v Praze a v Brně

Nový showroom produktů české značky KORADO v Praze a v Brně

Součástí nově otevřeného showroomu Křižíkova v Praze je od podzimu loňského roku expozice značky KORADO, předního českého výrobce otopných těles. KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy.

V Praze se otevřel nový showroom produktů české značky KORADO

V Praze se otevřel nový showroom produktů české značky KORADO

Součástí nově otevřeného showroomu Křižíkova v Praze je od 12.10.2018 expozice značky KORADO, předního českého výrobce otopných těles. KORADO nabízí kompletní řešení v oblasti vytápění s důrazem na moderní a nízkoenergetické prvky a systémy. Kromě koncových produktů pro vytápění nabízí i řešení pro řízené odvětrávání…

Vyměnit nový za starý. V případě radiátoru snadná věc

Vyměnit nový za starý. V případě radiátoru snadná věc

Potřebujete jednoduše vyměnit staré radiátory za nové a ještě ušetřit? Díky tělesu RADIK KLASIK-R je to možné. Oblíbený deskový radiátor pro rekonstrukce od předního výrobce otopných těles KORADO, a. s. je vyroben tak, aby ho bylo možné jednoduše připojit na stávající rozvody.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA