REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Domácí kancelář dle nejnovějších trendů

Světlé barvy, dostatek světla, příjemné prostředí, variabilita minimalismus. Nové trendy hýbou vzhledem mnoha domácích pracoven. Důležité je se hlavně dobře cítit, aby byla práce maximálně efektivní. Nejvýraznějším tématem je tzv. smartoffice. Žádné kabely, bezdrátové technologie a funkční design. Každý prvek rozhoduje, doplňky se dostávají na pomyslný piedestal.

Moderní technologie a čistý design. Smart office design by měl vynikat svojí jednoduchostí. „Přebytečné nebo viditelné doplňky nesmí narušovat celistvý vzhled pracovny. Pro tzv. chytrou kancelář je ideální, aby měla například co nejméně viditelných kabelů. Řešením se stává například bluetooth technologie nebo příslušenství v decentním designu. Musíme myslet především na komfort,“ doplňuje Goran Setler, zástupce značky YENKEE, která se zabývá výrobou IT příslušenství do kanceláří.

Zařízení bez kabelů je stále vyhledávanějším prvkem. Sluchátka nebo set klávesnice a myši vybavené bezdrátovým přenosem signálu jsou dnes již samozřejmostí. Nejenom, že nejsme nijak omezeni ve volnosti pohybu, ale hlavně se dá pracovat odkudkoliv.

Užitečnost a jednoduchý design

Multifunkčnost všech IT doplňků by měla jít ruku v ruce s jednoduchým designem. Hitem jsou zařízení, která zastanou práci několika jiných. Chytrá kancelář je specifická tzv. all in one řešeními.

Domácí kancelář

„Každý z nás disponuje velkým množstvím příslušenství. Pracovní a soukromý telefon, tablet, powerbanka, reproduktor a další. Často se ocitáme v situaci, kdy nám schází volná místa k jejich dobití. Tento problém nám však nemusí dělat těžkou hlavu. Na trhu existuje velké množství IT příslušenství, které disponuje větším množstvím USB portů,“ doplňuje Goran Setler.

Ideální řešení představují tzv. multinabíječky. Ty dokáží v jeden čas nabít několik zařízení najednou, aniž by ztratily na svém výkonu. Součástí je také inteligentní systém nabíjení a další sada ochranných funkcí, které jsou šetrné ke každému přístroji.

Domácí kancelář

Vyhledávaným řešením jsou také chladící stolky a stojany na notebooky. Umožňují nastavit zařízení do optimální polohy, aby bylo zajištěné maximální pohodlí. Tím pomáhají vytvořit ideální pracovní atmosféru a jsou šetrné k vašemu zdraví.

 

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Instalace - TZB

Elektřina - ilustrační obrázek, gina-sanders---fotolia

Bohemia Energy: Závazkům dostojíme, nezkrachovali jsme, pouze ukončili činnost

Končící energetická skupina Bohemia Energy dostojí všem svým závazkům vůči zákazníkům, zaměstnancům, bankám i dodavatelům. Firma odmítá tvrzení, že zkrachovala. Společnost to sdělila v dnešním tiskovém prohlášení. Uvedla, že k utlumení činnosti a ukončení dodávek elektřiny a plynu přistoupila právě z důvodu, aby…

Zdroj: TZB-info

Jak rekonstruovat a provozovat bytový dům? Poradíme na konferenci. Registrujte se!

S rozvojem technologií, zvyšováním podpory z dotačních programů a s novými povinnostmi z oblasti elektromobility čekají nové i stávající bytové domy nové investice. Jak se na ně připravit a kde na ně vzít? I to bude tématem konference Rekonstrukce a provoz bytových domů, kterou pořádá portál TZB-info 3. listopadu v…

Elektroměr - ilustrační obrázek, gina-sanders---fotolia

ERÚ: Zákazníkům Bohemia Energy se dodavatelé poslední instance ozvou sami

Zákazníkům Bohemia Energy, která oznámila ukončení činnosti, se jejich dodavatel poslední instance sám ozve během několika dnů. Sami nemusí nic dělat, nikam chodit ani volat na pobočky, o nepřetržitou dodávku energií nepřijdou. Od nového dodavatele dostanou základní informace a oznámení o ceně, za kterou jim bude…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA