REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Střešní krytina od KM Beta, to je spolehlivost za rozumnou cenu

Nabídku společnosti KM Beta a. s. tvoří tři základní typy betonových střešních tašek, které jsou určeny pro sklony střech od 12° do 90° a pro jakýkoliv tvar stavby. I díky tomu se může výrobce pochlubit počtem referencí od spokojených zákazníků.

KMB Beta a KMB Hodonka jsou profilované tašky se zvýšenou vodní drážkou, vyráběné v lesklé a matné povrchové úpravě. Tyto tašky jsou vhodnou volbou i při rekonstrukcích střech a vzhledem k možnosti svislého posouvání v některých případech i bez nutnosti výměny latí.  

Nejmodernějším přírůstkem v sortimentu střešních tašek je plochá taška KMB ROTA, která je určena na pokrytí střech se sklonem od 15 do 90 stupňů a od předchozích dvou se liší svým hladkým a rovným povrchem.  Vyrábí se pouze v lesklé černé barvě a je zvláště vhodná pro moderní stavby s jednoduchým designem.

Nedílnou součástí portfolia společnosti KM Beta a.s. jsou betonové střešní doplňky – dostupné stejně jako střešní krytina v sedmi barevných provedeních. Jejich hlavní výhodou je delší životnost než u plastových doplňků.  Na střešní krytinu i na betonové doplňky poskytuje výrobce záruku třicet let.

Více informací a odborných rad naleznete na stránkách společnosti KM Beta.   

KM Beta, a.s.

logo
Dolní Valy 3739/4
695 01 Hodonín

telefon: +420 518 321 134, +420 778 478 736
e-mail: kmbeta@kmbeta.cz

web: www.kmbeta.cz/CZ

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

I kvalitní střecha potřebuje údržbu před zimou

I kvalitní střecha potřebuje údržbu před zimou

Září je ideální doba pro přípravu střechy před zimou. Důležité je zkontrolovat těsnost střešního pláště a opravit případné nedostatky dříve, než se zhorší počasí. Základní zásady pro podzimní péči o střechu představují odborníci ze společnosti KM Beta a.s.

REKLAMA