REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Atraktivní pozemky v pražské Troji jsou na prodej

Pozemky o velikosti 5800 m2 jsou určené k výstavbě rodinných nebo menších bytových domů, nebo také třeba jako vinice. Výběrové řízení na koupi parcel vyhlásila společnost Naxos.

Opuštěné stavební pozemky na jižních svazích v Praze – Troji čeká změna

Výběrové řízení na koupi parcel vyhlásila v těchto dnech renomovaná společnost Naxos, která se zaměřuje na větší komerční nemovitosti.  První kolo výběrového řízení se uzavírá 5. 4. 2018.

  • pozemky jsou vzdálené jen asi 6 minut jízdy autem od Trojského zámku.
  • na pozemku je zchátralá budova někdejší socialistické rekreační ubytovny, rekonstrukce budovy nepřipadá v úvahu, počítá se tu s rezidenční výstavbou.
  • tvoří je dvě stavební parcely s celkovou rozlohou 5800 m2
  • Doporučená kupní cena první z nich je 17 500 000 Kč, druhá je za 21 500 000 Kč. Podle zástupců Naxosu se už objevili první zájemci.

Pozemky zatím leží ladem, ztracené v křovinách hned vedle vinic a atraktivních vil. Spolu se zchátralou budovou někdejší socialistické rekreační ubytovny obklopenou křovinami tak působí jako oplocená poušť uprostřed lukrativní městské části. Jejich majitel se před léty dostal do insolvence a jeho někdejší majetek je teď na prodej.

Byty, vila nebo vinice?

„Jde o luxusní rezidenční oblast, prestižní lokalitu, kde je minimální nabídka, a naopak značná poptávka po nemovitostech. Troja je atraktivní mimo jiné díky tomu, že je to klidné místo se spoustou zeleně a pozemky orientovanými na jih. Zájemci mohou koupit buď oba pozemky jako celek, anebo se o ně mohou ve výběrovém řízení ucházet jednotlivě říká obchodní ředitel Naxosu Libor Nevšímal.

„Pozemky jsou určené k výstavbě rodinných nebo menších bytových domů. Mohly by tu být ale také třeba vinice. Prestižní lokalita v Troji je pak ideální pro movitého podnikatele, který by si tu chtěl postavit luxusní dům s pěknou zahradou,“ uzavírá Nevšímal.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA