REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Podomítkový systém GROHE SmartControl s tělesem GROHE Rapido SmartBox

Nové pojetí svobody prostoru – takto si představujeme moderní koupelnu, a zejména pak sprchu, dneška. Každý projektant nebo instalatér, který chce tento zpravidla velmi omezený prostor využít co nejefektivněji, se nyní může spolehnout na tuto výjimečně štíhlou dvojici: podomítkový sprchový systém GROHE SmartControl v kombinaci s nově představeným tělesem GROHE Rapido SmartBox.

Díky podomítkové technologii, která je ukryta ve stěně, a elegantnímu nástěnnému panelu, který ze stěny vystupuje pouhých 43 mm, podomítkový systém GROHE SmartControl zásadně zvětší prostor ve vaší koupelně – a to nejen opticky. Nové modely systému SmartControl se ovládají pomocí dobře známých, intuitivních otočných tlačítek a jsou k dispozici v kulatých i hranatých variantách a s chromovou či měsíční bílou povrchovou úpravou. A spolu s novou hlavovou sprchou Rainshower 310 SmartActive se dvěma režimy proudu vzniká ideální řešení pro každou koupelnu, nezávisle na stylu interiéru nebo způsobu instalace.

Prostě chytřejší: GROHE SmartControl – všechny výhody nástěnné baterie

Štíhlý, elegantní profil podomítkové nástěnné baterie GROHE SmartControl zaujme na první pohled. A na ten druhý si kromě estetického designu a precizně zpracovaných ovládacích prvků všimnete obrovského množství praktických funkčních vlastností. Největší přednost této baterie?

  • Jedna stačí na všechno! Doteď bylo pro instalaci ruční sprchy a hlavové sprchy se dvěma režimy proudu zapotřebí použití dvou separátních montážních sad. Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox spolu s podomítkovou baterií GROHE SmartControl však tuto potřebu eliminují a zajistí, že k instalaci vícero sprch či výpustí stačí jediná montážní sada. Tato konfigurace dokáže přesněji ovládat až tři sprchové nebo vanové výpusti.
  • Stiskněte, otočte a ponořte se do sprchy! Uživatelské rozhraní baterie SmartControl není jen esteticky podmanivé, ale především vysoce intuitivní. Kromě jednoduchého ovládání jednotlivých sprchových režimů – ke spuštění a zastavení požadované trysky stačí stisknout tlačítko – vám otočná část ovládacích tlačítek baterie GROHE SmartControl umožňuje precizní regulaci objemu tekoucí vody. Stačí jednoduše otočit. Mimochodem, povrch otočných tlačítek je vroubkovaný, takže je velmi snadné s nimi manipulovat i s mokrýma rukama. Tlačítka baterie SmartControl jsou označena jednoznačnými, snadno rozlišitelnými symboly, které zastupují jednotlivé sprchové či vanové výpusti.
  • Mimořádně štíhlá konstrukce a větší svoboda designu. Všechny modely podomítkového systému GROHE SmartControl vystupují ze stěny pouhých 43 mm, nezávisle na hloubce instalace montážní sady, a samotný nástěnný panel baterie GROHE SmartControl má pouze 10 mm. Tento systém je proto zárukou čistého a moderního koupelnového stylu, stejně jako značně rozšířeného osobního prostoru při sprchování. Baterie jsou k dispozici v kulatých i hranatých variantách, s chromovou nebo měsíční bílou povrchovou úpravou. Integrované těsnění zcela eliminuje jakoukoliv vodu za stěnou.

Prostě jednodušší: GROHE Rapido SmartBox – všechny výhody podomítkového tělesa

Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox nedostalo své jméno náhodou. Je totiž plné inovativních, sofistikovaných detailů a snadno se přizpůsobí požadavkům jakéhokoliv koupelnového projektu. Největší přednost tohoto tělesa?

  • Méně náročná instalace a nižší náklady! Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox má tři výstupy pro rozšíření sprchovacích možností, ke kterému byly dříve zapotřebí separátní montážní sady. Díky tělesu GROHE Rapido SmartBox můžete veškeré adaptéry a násady zahodit. K jeho standardním, ½“ konektorům lze snadno připojit veškeré standardní hadice a trubky.
  • Přívody na spodní straně! Vstupní přípojky modulu GROHE Rapido SmartBox se nacházejí na spodní straně, což umožňuje přímé napojení na přívod teplé a studené vody. Používání rohových ventilů tak patří minulosti.
  • Po instalaci lze náklon tělesa upravit až o 6 stupňů! Díky variabilním otvorům ve funkční jednotce je možné náklon nástěnných panelů GROHE upravit až o 6 stupňů i po dokončení instalace, což umožňuje perfektní zarovnání se spárami mezi kachličkami.
  • Dokonale se sladí zkrátka s jakýmkoliv zdivem! Požadovaná hloubka instalace modulu GROHE Rapido SmartBox je pouhých 75 mm, takže nebudete mít problém s instalací ani do skutečně tenkých stěn.
  • Servisní ventily pro snadnou údržbu! Jedním z volitelných příslušenství tělesa GROHE Rapido SmartBox jsou servisní ventily, které vám poskytují naprostou kontrolu nad vodovodní přípojkou v několika jednoduchých krocích. Pro účely údržby je možné přívod vody do baterií SmartControl uzavřít separátně a neovlivnit tak dostupnost vody v celé budově. Servisní ventily pro těleso GROHE Rapido SmartBox jsou k dispozici jako volitelné příslušenství a jejich dodatečná montáž je snadná.
  • V souladu se všemi standardy! Podomítkové těleso GROHE Rapido SmartBox je možné dovybavit bezpečnostní ochranou proti zpětnému toku vody a při instalaci s vanovou výpustí splňuje požadavky standardu EU č. 1717.
  • Snadná instalace! Díky praktickým mosazným konektorům je možné montážní sadu instalovat rychle a snadno pouze pomocí francouzského klíče nebo hasáku přímo na místě. Stolní svěrák nebudete potřebovat.

Vždy správná teplota: termostatická baterie Grohtherm SmartControl s technologií GROHE TurboStat

Přímo na ovládání termostatické baterie je možné přednastavit teplotu, při které se vodní proud spustí. Revoluční technologie GROHE TurboStat poskytuje vodu s požadovanou teplotou během zlomku sekundy a udržuje ji konstantní po celou dobu sprchování. Termostatické baterie Grohtherm jsou vybaveny bezpečnostní pojistkou SafeStop na 38 °C, kterou lze rozšířit o dodatečný omezovač teploty na 43 °C.

Kromě podomítkových modelů SmartControl s technologií TurboStat nabízíme také revoluční podomítkové baterie SmartControl, které kombinují přednosti ovládacího modulu

SmartControl a separátní, podomítkové baterie. Tyto baterie jsou k dispozici s jedním, dvěma nebo třemi ovládacími tlačítky a disponují integrovanou technologií proti usazování nečistot, která prodlužuje životnost baterie a usnadňuje údržbu.

Grohe ČR s.r.o.

logoAntala Staška 510/38
140 00 Praha 4

telefon: +420 277 004 190
e-mail: grohe-cz@grohe.com

web: www.grohe.cz/cs_cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Za nákup chytré omítky chytré hodinky. Berete?

Využijte jedinečné nabídky pro stavitele a vybírejte a nakupujte fasádu s chytrým bonusem. Při nákupu 10 ks kbelíků (300 kg) chytrých pastovitých omítek v termínu od 9.9. do 10.10. nakupující získá ...

REKLAMA
REKLAMA