Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Novinka od Lindabu: nová povrchová úprava střech PREMIUM MAT

Lindab, přední světový výrobce střešních a okapových systémů z prvotřídní švédské oceli, rozšířil stávající sortiment povrchových úprav střech CLASSIC, PREMIUM A ELITE o novinku - PREMIUM MAT. Střechy s touto povrchovou úpravou mají líbivý matný povrch se sníženým stupněm lesku. Vyznačují se zvýšenou odolností jak proti korozi i agresivnímu prostředí např. v městských průmyslových aglomeracích, tak i vůči mechanickému poškození při montáži, užívání a údržbě.

Novinku, která je nyní již v prodeji za snížené zaváděcí ceny, představí Lindab také v rámci své expozice na únorovém veletrhu Střechy Praha v areálu PVA Expo Letňany.

Štěpán Lášek, produktový manažer společnosti Lindab s. r. o., k nové povrchové úpravě uvedl: „PREMIUM MAT představuje v naší nabídce zlatou střední cestu pro majitele domů, kteří chtějí vyšší než standardní kvalitu, ale musí přitom zohlednit své finanční možnosti. Díky zaváděcím cenám pořídí tuto povrchovou úpravu za prakticky stejnou cenu, jako je naše standardní povrchová úprava CLASSIC. Jako příklad můžeme uvést střechu o ploše 200 m2. Rozdíl v ceně za 1 m2 oproti standardní verzi je pouze 10 Kč až 50 Kč za metr čtvereční podle odstínu, který si zájemce vybere (PREMIUM MAT je k dispozici v 5 nejžádanějších odstínech od cihlově červené až po tmavě šedou). Na celé střeše tak zaplatí pouze o 2 000 až 10 000 Kč více – a přitom dostane ještě kvalitnější povrchovou úpravu, na níž poskytujeme prodlouženou záruku 20 let.

Stávající povrchové úpravy střech – CLASSIC, PREMIUM A ELITE – nadále v nabídce Lindabu zůstávají. Společné jim je to, že spolu s ocelovým jádrem dodávají plechové střešní krytině odolnost a pevnost, skvělý vzhled a vynikající funkčnost po dlouhá léta. Hodí se nejen pro bytové a rodinné domy, ale i pro administrativní budovy, průmyslové objekty, haly i sklady. Záruka se pohybuje od 15 let (CLASSIC) až po 30 let (ELITE).

Přehled povrchových úprav Lindab

CLASSIC

Základní systém povrchové úpravy dostupný v široké škále barev a dvou strukturách povrchu: matné a lesklé. Jde o nejčastěji využívanou povrchovou úpravu s atraktivním poměrem ceny a užitné hodnoty. Výrobky z materiálu s povrchovou úpravou CLASSIC se pro své dobré vlastnosti a příznivou cenu hodí nejen na opláštění administrativních budov, průmyslových objektů, hal a skladů, ale také bytových a rodinných domů. Na tuto povrchovou úpravu Lindab poskytuje záruku 15 let.

PREMIUM

Systém povrchové úpravy Premium zajišťuje vysokou ochranu střešní krytiny za příznivou cenu. Poskytuje zvýšenou odolnost proti UV záření i proti korozi, což prodlužuje životnost střechy. Vysoká barevná stabilita povrchové úpravy zajišťuje dokonalý vzhled krytiny po dlouhá desetiletí, a to jak v běžném prostředí, tak v oblastech s nadprůměrně znečištěným ovzduším. Oproti povrchu CLASSIC vykazuje také větší odolnost vůči mechanickému poškození. Je k dispozici v atraktivních barevných odstínech a Lindab na ni poskytuje záruku 20 let.

ELITE

Díky svému unikátnímu složení dosahuje povrchová úprava ELITE s jemně strukturovaným povrchem vynikajících výsledků ve všech důležitých parametrech. Její využití je velmi široké: od okapového systému přes profilované a drážkované střešní krytiny až po trapézové plechy či plech, který je určen pro složitější strojové nebo mechanické zpracování. Tato povrchová úprava zajišťuje dokonalý vzhled a ochranu po dlouhá desetiletí. Vyniká v odolnosti proti mechanickému poškození, ochraně oceli proti korozi i UV záření. Lépe také odolává prostředí se znečištěným ovzduším. Lindab na povrchovou úpravu ELITE poskytuje záruku 30 let.

Více informací najdete na stránkách www.lindab.cz

Lindab střešní krytiny

logo
Lindab Sales CZ s.r.o.
Logistická 102
27351 Pavlov

telefon: 724 089 836
e-mail: info@lindab.cz

web: www.lindabstrechy.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Přečtěte si více k tématu Vrstvy šikmých střech

Střechy starých domů skrývají prostor pro nové byty

Střechy starých domů skrývají prostor pro nové byty

Kde lze ve městě vzít další prostor pro nové byty? V každé metropoli bychom našli očividné rezervy: Mnohé domy jsou nevyužité, dožilé průmyslové areály (brownfieldy) chátrají a hledá se jejich nová funkce nebo čekají na své stržení. Potenciál však nabízí i stávající obývané domy. Stačí pohlédnout vzhůru. Dnes si na…

Kvalitní střešní krytinu znehodnotila banální chyba. Pokusy o opravu vše zhoršily

Kvalitní střešní krytinu znehodnotila banální chyba. Pokusy o opravu vše zhoršily

Střecha je věda. Lidé se často zajímají, jakou zvolit střešní krytinu na svůj rodinný dům, jaký druh, materiál, barvu... Mnohdy si však stavebníci neuvědomují, že střecha není jen krytina. Součástí střechy jsou i pojistné hydroizolační fólie, prvky oplechování, větrací mezery, tepelné izolace i nosné konstrukce. A to…

Střecha od stavební firmy se mu nelíbila. Pozval si znalce, ten objevil závažné chyby

Střecha od stavební firmy se mu nelíbila. Pozval si znalce, ten objevil závažné chyby

Pokud se rozhodnete přestavět či rekonstruovat střechu nad svým rodinným domem, důkladně si prověřte firmu, kterou na tuto práci pozvete. Především se poptejte a v reálu podívejte na jejich realizace. Důležitá je ale i projektová příprava – realizační projekt sestavený zkušeným projektantem, jelikož bez něho nelze…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Zdroj: Heluz

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Akce HELUZ CIHLY FIRSTMINUTE NA PŘÍŠTÍ ROK je prodloužena!

Zdroj: SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

Podzimní akční slevy na krytiny SATJAM

REKLAMA
REKLAMA