REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Celoskleněné dveře a stěny

Do sortimentu již zavedených dekorů celoskleněných dveří v CAG zařadili další zajímavé varianty. U skel typu float a satinato vás jistě potěší snížení ceny.

Dále kromě prověřených motivů zařadil výrobce do své nabídky nové grafické zpracování celoskleněných dveří. Možností, jak mohou právě vaše dveře vypadat, je nepočítaně.

Kromě standardní úpravy celoskleněných dveří, jako je gravírování nebo pískování, je možné upravit povrch skla technologií nanotisku. Jedná se o nejnovější patentovanou technologii digitálního potisku skel. Ta umožnuje tisknout jakoukoli grafiku (fotografie, loga, texty apod.) a povrch je navíc odolný proti omaku, vodě, slunečnímu záření, teplotám do 300 °C i běžným čisticím prostředkům.

Díky technologii, která pracuje se třemi různými velikostmi barevných kapek lze i na velké plochy přenést jemné detaily a naprosto věrný obraz.

CAG s.r.o.

logo
Kytín 19
252 10 Mníšek pod Brdy

telefon: 00420 318 599 401
zelená linka: 800 262 929
e-mail: centrala@dverecag.cz

web: www.dverecag.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Interiérům stále kralují bílé dveře

Interiérům stále kralují bílé dveře

Bílá je nejoblíbenější barvou používanou v interiérech a pro mnoho lidí je tak samozřejmá, že ji jako barvu ani nevnímají. Není divu – je naprosto univerzální, působí čistým a vzdušným dojmem, hodí se ke každému stylu a nepodléhá módním výstřelkům. Je proto obzvláště vhodná na dveře, skříně a vestavěný nábytek,…

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Posuvné dveře jsou hitem mezi architekty

Dveře jsou nedílnou součástí interiéru a dotváří celkový dojem z prostoru. Prakticky a účelně oddělují jednotlivé místnosti, dodávají pocit soukromí, svým designem podtrhují celkové vyznění interiéru, ale mohou i v případě posuvných dveří kouzlit s místem a přinášet cenné decimetry.

REKLAMA