REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Postav dům s BigMat

Stavební sezóna začala! Pokud i vy patříte ke stavebníkům, kteří letos staví či rekonstruují rodinný dům, zbystřete. Prostřednictvím stavebnin BigMat nakoupíte kvalitní stavební materiál, a navíc získáte až 50 000,- Kč zpět!

Počítat můžete i s dalšími benefity v podobě odborného poradenství, doručení zboží až na stavbu a výhodné cenové nabídky na dané zboží. Takže, pokud hledáte spolehlivého stavebního partnera, obraťte se na nás!

Exkluzivní akce na stavebniny BigMat – už jen do 31. 5. 2017Exkluzivní akce na stavebniny BigMat – už jen do 31. 5. 2017

Společně od A do Z

Rozhodli jste se, že letošní rok bude pro vás ve znamení stavby či rekonstrukce rodinného domu? Pak máte jistě spoustu myšlenek, otázek a možná i obav z toho, jak to všechno sami zvládnete. Co byste řekli na to, kdybyste měli k dispozici někoho, kdo vám nabídne pomocnou ruku ve všech fázích stavby domu? Proto jsme tu my. Evropská síť stavebnin BigMat, která nabízí kvalitní stavební materiál, mnohaleté zkušenosti, odborné poradenství, kompletní servis, proškolené zaměstnance a teď i navíc exkluzivní akci „Postav dům s BigMatem“! My jsme vám ruku již podali, teď je řada na vás.

Vy stavíte, my přispíváme

Nakupte stavební materiál pro stavbu nebo rekonstrukci rodinného domu v síti BigMat a jako bonus navíc získáte nákupní poukaz pro zařízení svého domu nebo zahrady. Zavítejte na naše stránky Bigmat stavebniny, proveďte jednoduchou registraci a využijte nabízené výhody, které ocení zejména váš rodinný rozpočet.

Čím více stavebních materiálů v BigMat stavebninách nakoupíte, tím více peněz vám vrátíme zpět. Nevěříte? Počítejte s námi. Pokud nakoupíte nad 300 000,- Kč minimálně 5 stavebních celků, získáte zpětný bonus 5 % z prodejní ceny formou poukázky na další zboží ve všech prodejnách BigMat. 

Není na místě dlouho váhat

Akce „Postav dům s BigMatem“ je časově omezena (platí už jen do 31. 5. 2017), proto pokud si chcete pořídit kvalitní a cenově dostupný stavební materiál a navíc získat 50 000,- Kč, pospěšte si.

BigMat - evropská síť stavebnin

logo
Sezemická 2757/2
193 00 Praha 9 - Horní Počernice

telefon: 607 047 187, 776 777 867
e-mail: infocz@bigmat.com

web: www.bigmat-stavebniny.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Přečtěte si více k tématu Akce a slevy

Chcete bydlet zdravě? Provětrejte fasádu!

Chcete bydlet zdravě? Provětrejte fasádu!

Nová generace fasádního zateplení s nejlepší prodyšností na trhu zajistí zdravé klima ve vašem interiéru. Špičkové a účinné zateplení nyní pořídíte s unikátní slevou a navíc můžete získat duhově krásný dárek.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

Střešní systém Lindab SolarRoof

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA