REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Veletrh FOR PASIV nabídne novinky v oblasti pasivních staveb

V první polovině února bude slavnostně zahájen unikátní veletrh CESTY DŘEVA, který přinese kompletní představu o oblíbeném materiálu – dřevě. Mapovat bude cestu dřeva z lesa, přes jeho zpracování až po výrobu finálních produktů, například srubů, roubenek a dřevostaveb. Speciální pozornost bude věnovaná řemeslníkům, konkrétně truhlářům a nábytkářům.

Veletrh CESTY DŘEVA proběhne od 9. do 11. února 2017 souběžně s veletrhem nízkoenergetických pasivních a nulových staveb FOR PASIV a veletrhem STŘECHY PRAHA na výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

Veletrh nově nabídne segment sekundárního zpracování dřeva

Veletrh CESTY DŘEVA roste o další důležitou část, tou jsou technologie a produkty pro truhlářskou a nábytkářskou výrobu.  Velká pozornost bude věnována doprovodným akcím pro stolařské řemeslníky. „Přípravy na veletrh jsou v plném proudu. Startujeme projekt do budoucna, který nabídne prostor pro odborníky z praxe,“ říká manažer veletrhu David Surmaj a dodává, že se již pracuje na odborném doprovodném programu: „Připravujeme sérii  seminářů a poradenských center pro odborníky v oboru, které se budou věnovat aktuálním tématům, například elektronické evidenci tržeb, dotacím nebo bezpečnosti práce. Chybět nebude ani bezplatná právní poradna. V plánu je i hobby aréna, v rámci které se bude každý den připravovat jiný produkt pomocí nejnovějších technologií,“ uzavírá David Surmaj. Návštěvníci se mohou těšit například na projekt ROUBENKA NAŽIVO, kdy zde budou studenti Střední průmyslové školy a Vyšší odborné školy Volyně ve spolupráci s firmou DEKWOOD stavět průčelí roubenky. Firma DEKWOOD se dále představí v rámci přednášek na téma bydlení v roubence. Součástí veletrhu CESTY DŘEVA bude i první postupové kolo Soutěžní přehlídky stavebních řemesel SUSO. Generálním partnerem veletrhu je Národní dřevařský klastr.

CESTY DŘEVA na moderním výstavišti PVA EXPO PRAHA v Letňanech

Veletrh CESTY DŘEVA se uskuteční v prostorách výstaviště PVA EXPO PRAHA v Letňanech. Jedná se o nejmodernější a největší veletržní areál v hlavním městě České republiky. Výstaviště je ideální pro organizátory i návštěvníky. Na ploše 105 000 m2 se nachází 6 moderních ocelových výstavních hal o celkové ploše 29 000 m2 a venkovní výstavní plocha o velikosti 6000 m2. Výstavní prostor lze rozšířit o jednu montovanou halu s maximální plochou 4 600 m2. Nechybí zde ani veškeré zázemí jako Kongresový sál s kapacitou 650 míst, konferenční sály s kapacitou od 30 do 150 osob, business centrum, press centrum, restaurace, kavárny, šatny nebo odpočinkové zóny. Předností areálu je moderní vybavení, které umožňuje pořádat v areálu i technicky náročné akce z odvětví průmyslu. Velmi dobrá je dopravní dostupnost a velkokapacitní parkoviště. V areálu se ročně uskuteční na 88 akcí s účastí přes 6000 firem z více než 30 zemí světa a s návštěvností téměř 800 000 osob.

Podrobné informace: Podrobné informace a zlevněná vstupenka

ABF, a.s.

logo
Dělnická 12
170 00 Praha 7 - Holešovice

telefon: 222 891 111, 222 891 160, fax: 222 891 197, 222 891 199
e-mail: info@abf.cz

web: abf.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Jak se bydlí v pasivních domech, řeknou jejich majitelé na veletrhu FOR PASIV

Jak se bydlí v pasivních domech, řeknou jejich majitelé na veletrhu FOR PASIV

Dodavatelé dřevostaveb jako jsou sruby, roubenky a montované domy se představí na letošním veletrhu CESTY DŘEVA ve dnech 9. – 11. února na výstavišti PVA EXPO PRAHA. Kromě zajímavých informací od vystavovatelů, přednášek, seminářů a poradenských center je pro návštěvníky připravený zajímavý doprovodný program.