REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Smaltovaná ocel Kaldewei – jedinečné řešení pro vaši koupelnu

Investice do koupelny hrají při finančním plánování výstavby bytů rozhodující roli. Koupelny musejí být nejenom příjemně a nadčasově zařízené, ale také ekonomicky výnosné.

Kvalita materiálu zde není jen faktorem v konkurenční soutěži, ale také rozhodujícím kritériem pro délku používání. Proto je Kaldewei kompetentním partnerem bytové ekonomiky – extra ploché sprchové vaničky, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli Kaldewei nabízejí výjimečné přednosti, které se velmi brzy vyplatí.

Smaltovaná ocel Kaldewei je materiál nejvyšší kvality, který je díky svému povrchu s tvrdostí skla velmi hodnotný a odolný zároveň. Důkazem slibu kvality firmy Kaldewei je třicetiletá záruka. Tato neuvěřitelně dlouhá životnost minimalizuje náklady na pořizování náhradního vybavení a modernizaci – investoři tak získávají důležitou jistotu při plánování a nemusejí z dlouhodobého hlediska zatěžovat své finance.

Kaldewei CS, s.r.o.

logoNa Pankráci 322/26
14000 Praha 4

telefon: +420 226 218 590, fax: +420 226 218 599
e-mail: info_CZ@kaldewei.com

web: www.kaldewei.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

Sprchová vanička v úrovni podlahy i do rekonstrukcí

Sprchová vanička v úrovni podlahy i do rekonstrukcí

Systémová řešení Kaldewei, jejichž součástí je extra plochá sprchová vanička, montážní systém a odtoková souprava, jsou extrémně stabilní, odolávají mnoho let i vysoké zátěži a poskytují rozsáhlou ...

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška