REKLAMA

Plánujete koupelnu pro více generací? Kaldewei je dokonalým partnerem

Zařízení koupelny by mělo optimálně vyhovovat jejím uživatelům v každém věku. Výrobky Kaldewei myslí na individuální potřeby různých věkových skupin od dětí až po seniory. U všech osob přitom hraje požadavek na samostatnost a nezávislost v koupelně zcela rozhodující roli.
Plánujete koupelnu pro více generací? Kaldewei je dokonalým partnerem

Nezávislé používání koupelny v každé životní etapě

Zejména v koupelně se každá životní fáze vyznačuje určitými zvyky, pokud jde o její používání. Malé děti jsou zde krůček za krůčkem vedeny k samostatné tělesné hygieně, zatímco rodiče koupelnu z časových důvodů používají často jen jako „přestupní stanici“, kde stráví pouze krátkou chvíli. Starší lidé naproti tomu tráví v koupelně výrazně více času a mají radost z komfortních pomůcek a užitečných doplňků. U všech osob a věkových skupin hraje požadavek na samostatnost a nezávislost v koupelně zcela rozhodující roli.

Pro udržitelné plánování generační koupelny s vysokými nároky je Kaldewei dokonalým partnerem. Extra ploché sprchové vaničky v úrovni podlahy, koupací vany a umyvadla z hodnotné smaltované oceli přinášejí bezpečí, komfort a estetiku v dokonalé souhře a každému členu rodiny dovolují ničím neomezenou volnost pohybu v koupelně.

Kaldewei -  bezpečné a komfortní řešení koupelny

Žádné hrany, o něž by se dalo zakopnout, žádné nebezpečí uklouznutí či popálení - pokud jde o bezpečnost, vytahují výrobky Kaldewei svá esa hned několikrát. Zabudování smaltovaných extra plochých sprchových vaniček špičkového výrobce absolutně v úrovni podlahy umožňuje obzvláště komfortní přístup – zcela bez prahů a hran. O optimální stabilitu ve sprše se stará protiskluzová úprava povrchu Kaldewei Secure Plus, která je natrvalo a téměř neviditelně vypálena do extra ploché sprchové vaničky. Kdo se kromě extra ploché sprchové vaničky nechce vzdát koupací vany, může si vybrat model se širokým okrajem či s praktickými madly pro snadné vstupování a vystupování. Další pomůckou je elektronická armatura pro koupací vany Kaldewei Comfort Select. Díky ní lze dotykem prstu nastavit a také uložit oblíbenou teplotu vody ve vaně. To je velká přednost například pro děti, které jsou tak chráněny před ponořením do příliš horké vody. Dokonalým doplňkem ke koupacím vanám a extra plochým sprchovým vaničkám předního výrobce jsou nyní také vysoce kvalitní umyvadla Kaldewei ze smaltované oceli. Jsou k dostání v různých velikostech, a aby je mohly optimálně využít také děti, lze je připevnit do nižší výšky.

Odolné a zároveň snadno udržovatelné díky smaltované oceli Kaldewei

Vyrobeny z jedinečné smaltované oceli, sbírají všechny výrobky Kaldewei body za svou mimořádně dlouhou životnost. I po mnohaletém používání se pyšní bezvadným vzhledem a přinášejí tak svému majiteli radost po celý život. Materiál se může pochlubit také další předností - hladký povrch beze spár a pórů ze smaltované oceli Kaldewei lze velmi snadno udržovat. Pokud je navíc opatřen Kaldewei Perl-Effektem, nebudou na něm ulpívat nečistoty ani částečky vodního kamene. Koupelnu tak lze v mžiku snadno a rychle vyčistit.

Kaldewei CS, s.r.o.

logoNa Pankráci 322/26
14000 Praha 4

telefon: +420 226 218 590, fax: +420 226 218 599
e-mail: info_CZ@kaldewei.com

web: www.kaldewei.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

JAK KOUPIT BYDLENÍ

Příručka Jak koupit bydlení

E-book: Příručka ZDARMA!

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Šťavnatá jarní prémie na střešní okna FAKRO

Získejte prémii až 9000 Kč! Šťavnatá jarní akce na střešní okna FAKRO

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist