REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Tiché úsporné ventilátory k odvětrávání rodinných domů

Ventilátory CAB Ecowatt od ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s  r. o. jsou úsporné zvukově izolované radiální potrubní ventilátory, které jsou určeny zejména k odvětrávání rodinných domků, sociálních zařízení, kanceláří a provozoven.
Tiché úsporné ventilátory k odvětrávání rodinných domů

Skříň ventilátoru je z ocelového, galvanicky pozinkovaného plechu, která je uvnitř opatřena 50mm vrstvou zvukově izolujícího materiálu. Na skříni jsou kruhová hrdla s jednobřitým těsněním pro připojení flexibilních hadic nebo kruhového potrubí.

Ventilátory obsahují EC motory s tepelnou ochranou proti přetížení, krytí motoru je IP 44, pracovní teplota -20 °C až +40 °C.

Jak vypadá konstrukce ventilátorů CAB Ecowatt můžete zhlédnout na našem videu

Zařízení je zkonstruováno v souladu s evropskou směrnicí ErP.

Pro odvětrání vlhkých prostor lze ventilátory použít ve spojení s kontaktním hygrostatem nebo s hygrostatem kombinovaným s termostatem.

Více informací.

ELEKTRODESIGN ventilátory spol. s r.o.

logo
Boleslavova 53/15
140 00 Praha 4

telefon: 326 90 90 30, 326 90 90 17, 15
e-mail: elektrodesign@elektrodesign.cz

web: www.elektrodesign.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

ECOAIR Design Ecowatt pro odvětrání koupelen a sociálních zařízení

ECOAIR Design Ecowatt pro odvětrání koupelen a sociálních zařízení

Malé radiální ventilátory ECOAIR Design Ecowatt jsou vhodné pro velmi náročné interiéry a architektonická řešení. Jejich montáž se provádí na stěnu nebo do podhledu, v horizontální i vertikální poloze. Každé balení obsahuje také čtyři výměnné barevné proužky určené ke sladění designu s interiérem místnosti.

Větrání okny nebo řízené větrání?

Větrání okny nebo řízené větrání?

V domácnostech většina lidí spoléhá na větrání okny nebo pro dosažení úspor nevětrá vůbec. Může se zdát, že větrání okny je nejekonomičtější způsob větrání bez nutnosti jakýchkoliv počátečních investic. Z hlediska provozních nákladů se však jedná o nejdražší způsob větrání.

REKLAMA