REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

Ovládejte podlahové vytápění pohodlně a odkudkoliv díky nejmodernější regulaci

DEVI představuje nový termostat DEVIreg™ Smart – nejinteligentnější a nejlépe vypadající regulátor na trhu. Díky nadčasovému designu hranatého dotykového displeje DEVIreg™ Smart dokonale ladí s každým moderním interiérem. Intuitivní DEVIsmart™ App umožňuje snadno ovládat podlahové vytápění z libovolného místa na světě.

DEVI je mnoho let průkopníkem v oblasti elektrického podlahového vytápění. Známé jsou extrémně kvalitní a spolehlivé kabely DEVIflex. Každý topný kabel ovšem musí být někým připojen nebo odpojen od napájení. Proto se lidé v DEVI velmi intenzivně zajímají o klíčový prvek elektrického podlahového vytápění – termostaty!

Již v minulém století DEVI vyvinulo progresivní termostat DEVIreg 550 a první generaci předvídavého systému. Vynikající centrální regulace DEVIlinkTM a uživatelsky přívětivý DEVIreg Touch byly dalšími milníky ve směřování celého segmentu regulace.

Nyní DEVI hrdě představuje další termostat, který se stane etalonem pro ostatní regulace elektrického podlahového topení a nejen jeho.

Tímto etalonem se stává DEVIreg ™ Smart

Inteligentní – samozřejmě, uživatelský příjemný – ovšem, snadná instalace u DEVI samozřejmost.

Co ale přináší DEVIreg Smart nového?

DEVIreg Smart  zcela mění způsob instalace a ovládání podlahového topení.

Při instalaci DEVIreg Smart  již není třeba stát u termostatu koukat na malý display a hledat drobné ikonky anebo nedej bože mačkat titěrná mechanická tlačítka. DEVIreg Smart lze nastavit pohodlně ze smartphonu pomocí DEVIsmart ™ App. A dokonce i bez nutnosti připojení k Wi-Fi!

Termostat lze nastavit během několika sekund pomocí intuitivního uživatelsky maximálně přívětivého průvodce, DEVIreg Smart lze nastavit také pomocí hexa kódu v jednom kroku stejně jako DEVIreg Touch.

Dříve šlo vylepšit regulaci pouze tím, že si zákazník koupil za spoustu peněz nový přístroj. DEVIlink umožnil aktualizaci pomocí SD karty nebo USB flash disku. U DEVIreg ™ Smart už nebudete muset sledovat aktualizace software. Pokud dojde k nějakému vylepšení SW, sám DEVIreg ™ Smart se bude automaticky aktualizovat.

Co může být jednoduššího?

Intuitivní DEVIsmart ™ App umožňuje koncovému uživateli snadno ovládat své podlahové vytápění z libovolného místa na světě. A nejen topení v bytě, ale také na chatě nebo třeba u rodičů. A navíc můžete se svým instalatérem dohodnout i dálkovou správu svého systému – počet termostatů v aplikaci je totiž neomezený. Můžete tak mít svého instalatéra vždy při ruce, kdykoliv se něco stane. To je inteligentní!

DEVIreg ™ Smart App nabízí řadu nových a intuitivních inteligentních funkcí pro koncové uživatele, jako je ochrana proti mrazu, režim dovolená, nastavení úsporného režimu a týdenního plánu – aby bylo zajištěno dokonalé pohodlí při maximální úspoře energie.

Moderní stavby jsou dnes budovány s ohledem na detail, proto většina stavebníků požaduje, aby vše v domě bylo sladěno a tvořilo harmonický celek. Proto zkušení inženýři v DEVI vytvořili design DEVIreg ™ Smart tak, že má jednoduché elegantní linie, je kompatibilní s téměř všemi existujícími přístrojovými rámečky na trhu. Lze jej snadno integrovat do stávajících systémů.

DEVIreg Smart je proto možné instalovat nejen do jednoduchých rámečků, ale i do vodorovných i svislých multirámečků. A ani majitelé starších nemovitostí nemusí přijít o možnost užívat tu nejmodernější technologii regulace. DEVIreg ™ Smart může být připojen k mnoha typům podlahového senzoru jiných výrobců, takže lze jednoduše vyměnit starý, složitý a nepřesný termostat za jednoduché inteligentní řešení DEVIreg ™ Smart. Navíc je termostat DEVIreg ™ Smart k dispozici ve 4 barevných provedeních: čistě bílá, polární bílá, slonová kost a čistá černá.

Vzhledem k jistotě, jakou máme v nový DEVIreg Smart, poskytujeme ke všem těmto vynikajícím vlastnostem na novinku záruční dobu 5 let.

Otestujte si bezplatný DEVIreg ™ Smart a aplikaci DEVIsmartTM App.

Danfoss s.r.o. - elektrické podlahové vytápění DEVI

logoJihlavská 1558/21
140 00 Praha 4

telefon: +420 283 014 111
e-mail: danfoss.cz@danfoss.com

web: devi.danfoss.com/czech_republic

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška