Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Ještě jeden moderní skútr od Rockwoolu čeká na svého majitele

Pět skútrů už má své majitele. V garáži čeká poslední. Zářijový skútr Peugeot Kisbee si odveze Radek Vysloužil z Římova u Českých Budějovic, který se nejlépe vypořádal s podmínkami akce.

Nakoupil akustickou a protipožární izolaci z kamenné vlny Rockwool, provedl registraci na webu a pořídil nejzajímavější fotografii s výrobkem. 

Získat moderní skútr za nákup izolace Rockwool je možné naposled v tomto měsíci. Poslední skútr je pro nového majitele již připravený. Postačí, když zájemci nakoupí izolaci Rockwool v měsíci říjnu minimálně za 15 000 Kč, registrují se na webu, pošlou kopii dokladu o nákupu izolace a také jednu fotografii s výrobkem. Na obrázku by měly být kreativně vyjádřené výjimečné vlastnosti kamenné vlny.

Výrobky z kamenné vlny jsou z přírodního materiálu, recyklovatelné a mají vynikající akustické a protipožární vlastnosti. Vyberte si správně. Vyberte si ROCKWOOL!

ROCKWOOL, a.s.

logo
ROCKWOOL, a.s.
Cihelní 769
735 31 Bohumín

telefon: + 420 596 094 111, technické poradenství - Halina Kučerová: +420 606 700 614, halina.kucerova@rockwool.com
e-mail: info-cz@rockwool.com

web: www.rockwool.com/cz/

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Chcete mít doma akustickou pohodu? Vyberte správnou izolaci

Chcete mít doma akustickou pohodu? Vyberte správnou izolaci

Napínavý akční film v televizi, příprava koktejlu v mixéru, nezaměnitelný zvuk vysavače nebo hlasitá diskuse z vedlejšího pokoje. Zvuky jsou doma s námi a někdy nám dokáží velmi znepříjemnit pohodu a klid. Všichni se cítíme dobře v pokojném a tichém prostředí. Hluk navíc může negativně působit na naše zdraví.