REKLAMA
Témata Hledat

Ceny nemovitostí a nájmů

Přehledně v mapě!

Češi při výběru nové střechy preferují kvalitu a moderní materiály

Výběr střešní krytiny zásadně ovlivňuje nejen celkový dojem ze stavby domu, ale také jeho funkční vlastnosti. V současnosti se rostoucí oblibě těší střešní krytiny SATJAM z materiálů vyšších a prémiových jakostních tříd od předních světových dodavatelů.

Nová střecha je zpravidla dlouhodobou investicí. Platí to shodně pro střechy u novostaveb i u rekonstruovaných objektů. Stavebníci hledají řešení, které nabízí individuálně nejvhodnější mix ceny, užitné hodnoty, estetiky, odolnosti a životnosti.

Skvělou volbou jsou lehké plechové střešní krytiny SATJAM, jež dokáží uspokojit kompletní spektrum požadavků od příznivé ceny přes skvělou odolnost a životnost po špičkovou kvalitu. Zásluhu na tom mají progresivní přístup, využití moderních materiálů a technologií i tradice značky SATJAM stejnojmenného českého výrobce plechových krytin a střešního příslušenství.

SATJAM pečlivě sleduje trendy na trhu a zároveň průběžně doplňuje do výrobního programu nejnovější materiály za použití moderních postupů. Tím vzniká nabídka střešních krytin, která je unikátní co do rozmanitosti i kvalitativních parametrů. A i když by se s ohledem na zmíněnou dlouhodobost investice mohlo zdát, že střešní krytiny nepodléhají módním trendům, realita může být opačná.

Výběr střešní krytiny zcela zásadně určuje celkový dojem z designu objektu. Často je nutné zohlednit vedle přání investora třeba záměr architekta nebo ráz zástavby v okolním prostředí. Zároveň výběr krytiny ovlivňuje funkční vlastnosti objektu, ať jde například o akustickou pohodu nebo dobu, po kterou není nutné o střechu zvlášť pečovat. Roli hrají i časový a ekonomický aspekt údržby. V současnosti se tak prudce rostoucí oblibě těší krytiny SATJAM z materiálů vyšších a prémiových jakostních tříd od předních světových dodavatelů – ALUMAT (slitina hliníku, dodavatel Norsk Hydro), Purmat® (ocel, dodavatel ArcelorMittal) a PUREX™ (ocel, dodavatel SSAB). Na základě ohromného zájmu zákazníků o materiály nejvyšší jakostní třídy Excelent, zejména ALUMAT a PUREX™, SATJAM jejich zastoupení v nabídce krytin neustále rozšiřuje.

Vše o materiálech a jejich dodavatelích lze najít na našich stránkách.

Češi chtějí kvalitu

A jaké jsou tedy letošní novinky v nabídce krytin SATJAM? Módní červené provedení je nyní dostupné i pro krytiny z prémiového skandinávského materiálu PUREX™. Navíc se z tohoto špičkového materiálu nově vyrábí i unikátní maloformátová krytina se skrytým kotvením SATJAM Arad Premium.

Aktuální designové trendy sledují nové krytiny SATJAM Trend a SATJAM Taurus Premium. Tradiční design čtverce zastupuje SATJAM Rombo Premium.

Rychlé a ekonomické řešení reprezentuje inovovaná krytina SATJAM Rapid s novými variantami. Výčet novinek zakončuje SATJAM AluFalc, hliníkový plech speciálně určený pro falcování, vyvinutý norskou společností Norsk Hydro výhradně pro SATJAM.

Navzdory různým předsudkům chtějí čeští zákazníci kvalitu a tu jim plechové krytiny SATJAM garantují. Potvrzuje ji i ocenění Česká kvalita – Osvědčeno pro stavbu. Udělení ocenění předchází náročný certifikační proces. Značka je součástí vládního programu kvality a SATJAM je první z tuzemských výrobců střech, který ji obdržel.

Díky progresivnímu přístupu, který se promítá například do průběžné modernizace výroby včetně výstavby nových linek (nejnověji pro zmíněnou krytinu SATJAM Rapid), a zahrnutí nejlepších materiálů jsou střešní krytiny SATJAM ideální pro všechny stavebníky, kteří chtějí krásnou novou střechu pořídit výhodně a těšit se z ní dlouhé roky bez starostí. SATJAM totiž nabízí prémiové materiály za nejvýhodnější ceny a jedinečný program SATJAM Záruka Plus. Ten chrání střechu až 40 let. Podrobné informace a další prodejní servis poskytnou odborní poradci v obchodních místech SATJAM.

Kontaktní údaje jsou uvedeny na webu.

SATJAM s.r.o.

logo
Michalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

Moderní dřevostavba rodinného domu je vsazena do původního pláště historické stodoly, střešní krytina Satjam Rapid

Dům v domě se střechou SATJAM oceněn v rámci Českých cen za architekturu 2016

Každá stavba je jedinečná, některé jsou ale skutečně výjimečné. K těm opravdu špičkovým patří i podle názorů odborné veřejnosti rekonstruovaná stodola v Bílce. Objekt původně z 19. století nyní obdržel v rámci České ceny za architekturu 2016 mimořádné ocenění VELUX (partnera akce) za nejlepší práci s denním světlem.

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

Soutěž „Vyhraj tuhle káru“

SOUTĚŽ "VYHRAJ TUHLE KÁRU"

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Vyfoť domov. HELUZ ocení vítěznou fotku tabletem Apple iPad

Společnost HELUZ opět vyhlásila tradiční fotografickou soutěž! Své snímky…

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA