REKLAMA
Témata Hledat

Architektonické inspirace

Mozaika nápadů z celého světa na ESTAV.cz!

SATJAM představuje širokou nabídku hliníkových střech za skvělé ceny

Hliníkové střechy jsou lehké a kvalitní. Výborně čelí rozmarům počasí i korozi, výhodou je i nevšední vzhled. Nově se nabídka hliníkových střech SATJAM rozšířila o další typy a jedinečný materiál SATJAM AluFalc.

Hlavní výhodou hliníku je jeho nízká hmotnost. Ve spojení s dalšími prvky, konkrétně manganem a hořčíkem, pak tvoří odolnou a zároveň velmi lehkou slitinu. Tento materiál vysoké jakosti se nazývá ALUMAT v hladkém provedení, případně s jemným reliéfem ALUMAT STUCCO. SATJAM z něj vyrábí špičkové střešní krytiny nejvyšší kvality s dlouhou životností. Navíc jsou nyní všechny produkty za nejvýhodnější ceny.

SATJAM Roof

SATJAM Roof představuje moderní střešní krytinu s univerzálním použitím. Materiál ALUMAT podtrhuje její výhody dlouhé životnosti a vynikající odolnosti proti všem povětrnostním vlivům, včetně krupobití. Na výběr jsou čtyři nejoblíbenější barvy – červená, hnědá, antracitově šedá a černá. Provedení ALUMAT STUCCO dále snižuje hlučnost při dešti.

SATJAM Grande

SATJAM Grande je na první pohled rozeznatelnou krytinou díky mohutnému oblouku. Tento designový prvek inspirovaný tradiční románskou taškou je charakteristickým rysem. ALUMAT a ALUMAT STUCCO umocňují dojem originálního řešení. Přispívá k tomu matná polyesterová povrchová vrstva o síle 25 mikrometrů, kterou je materiál opatřen. Ta zároveň prodlužuje životnost krytiny a tím i celé střechy.

SATJAM Rapid

SATJAM Rapid svým vzhledem připomíná falcovanou střešní krytinu, tedy krytinu s dvojitou stojatou drážkou. Tato krytina je dostupná v celkem osmi variantách. Ty se liší šířkou (510 a 310 mm), profilací (s prolisem či bez něj) a také montážní úpravou (se zástřihem nebo bez zástřihu). SATJAM Rapid se vyrábí na nejnovější lince společnosti SATJAM a nově také z materiálu ALUMAT i ALUMAT STUCCO. Jedná se o velkoformátovou krytinu s uplatněním zejména pro moderní stavby s pultovými střechami. Nová možnost volit provedení z hliníkové slitiny skvěle doplňuje už tak širokou nabídku.

SATJAM Bond Metalic

SATJAM Bond Metalic nachází uplatnění na mnoha typech staveb. Protože má tato krytina malý formát šablon, hodí se nejen na jednoduché, ale také na složité tvary střech. To je výhodou například při rekonstrukcích starších staveb nebo naopak u atypických moderních objektů. Materiály ALUMAT a ALUMAT STUCCO přinášejí nový rozměr kvality všem zájemcům, kteří hledají tradiční vzhled a zároveň prvotřídní vlastnosti.

SATJAM Trapéz

Trapézové plechy jsou obvykle vyráběny z ocelového plechu žárově pokoveného vrstvou zinku nebo aluzinku a nemusejí sloužit jen jako střešní krytina. SATJAM Trapéz je ovšem nově k dispozici i z materiálů ALUMAT a ALUMAT STUCCO, což zcela mění náhled na jeho využitelnost. Díky výborným kvalitativním parametrům a odolnosti jej nyní mohou využít i stavebníci, kterým běžné trapézové plechy nedostačovaly.

SATJAM AluFalc

SATJAM AluFalc je jedinečným materiálem vyvinutým a vyráběným výhradně pro společnost SATJAM. Jedná se o hliníkový plech speciálně určený pro falcování. V nabídce jsou svitky a tabule v antracitové nebo hnědé barvě. Díky ochranné vrstvě polyuretanu je záruka na SATJAM AluFalc až 40 let.*

SATJAM s.r.o.

logoMichalská 1032/21
710 00 Ostrava

telefon: 596 223 511
e-mail: poptavky@satjam.cz

web: www.satjam.cz

Více o firmě Vyžádat další informace

Sdílet / hodnotit tento článek

Mohlo by vás zajímat

SATJAM zákaznické informace jaro 2016

SATJAM zákaznické informace jaro 2016

Společnost SATJAM nyní jako novinku nabízí unikátní krytinu se skrytým kotvením Arad Premium v produktovém materiálu PUREXTM za bezkonkurenční zaváděcí cenu 299 Kč/m2 bez DPH.

REKLAMA
REKLAMA

estav.cz v žebříčku návštěvnosti TOPlist

14.11.2018 konference TZB-info o bytových domech

Připravujete rekonstrukci bytového domu? Jak na úspory za energie a zhodnocení domu? Jak plánovat opravy a finance? Unikátní publikace pro účastníky. Těšíme se na vás v Praze.

Program a přihláška