REKLAMA
Hledat
Mapa cennemovitostí v ČR
estav.tvnový videoportál
Všechna témata

Vinylové krytiny Quick-Step Pulse jsou bezkonkurenčně odolné proti opotřebení

Nová kolekce krytin Quick-Step Pulse je podlahou budoucnosti. Tato luxusní kolekce vinylových podlahovin s nebývale realistickým vzhledem díky revolučnímu výrobnímu postupu dnes představuje nejpraktičtější designové řešení podlah na trhu. Krytiny Pulse jsou odolné proti opotřebení, voděodolné, teplé, absorbují hluk, jsou stejně atraktivní jako dřevo a vyrábí se zcela bez použití ftalátů.

Esteticky vzato jsme stále velkými příznivci dřevěných podlah. Tento teplý materiál je přitažlivý pro všechny, avšak požadavky kladené v dnešní době na podlahy zdaleka neznamenají jen vzhled. Co se týče pohodlí a praktičnosti, naše očekávání jsou vyšší než kdy dřív. Proto společnost Quick-Step vyvinula novou generaci vinylových podlahovin, které nejen vyhoví našim praktickým požadavkům, ale navíc jsou i esteticky stejně přitažlivé jako skutečná dřevěná prkna.

Opravdovost

Přestože stále dáváme přednost autentickým materiálům, zaznamenali jsme určitý nový trend. Napodobeniny se pohodlně uvelebily mezi mnoha plně akceptovanými, často vídanými a dokonce i stylovými alternativami. Moderní technologie umožňují realistickou imitaci velmi subtilních, drahých či obtížně zpracovatelných materiálů, navíc s praktickými vlastnostmi, o kterých se nám dříve ani nezdálo. Designérům navíc umožňují pracovat s materiály zcela novými způsoby, které by například s opravdovým dřevem nebyly možné. Skvělým příkladem je krytina Quick-Step Laminate Impressive Ohořelá prkna se vzorem do černa opáleného dřeva, který by na skutečném materiálu nebylo vůbec možné vytvořit!

Sladěná struktura dřeva

Společnost Quick-Step si je vědoma mnoha možností, které tento trend přináší, již poměrně dlouhou dobu a její návrhářský tým se v tvořivosti již nenechává svazovat žádnými omezeními. Nový výrobní závod otevřený loni v létě povznáší tvorbu atraktivních napodobenin na vyšší úroveň. Tady se vyrábí nová kolekce krytin Pulse: vinylová prkna v široké škále dřevěných vzorů a se sladěnou strukturou. Mimořádně dlouhá a široká prkna obsahují obrovské množství variací struktury dřeva, které vytváří vizuální vjem skutečné dřevěné podlahy, a sladěná struktura přispívá k autentickému vzhledu a pocitu opravdového dřeva.

Výhody vinylových podlah QUICK-STEP

  • 100 % voděodolné
  • odolné proti opotřebení
  • hřejivé na dotek
  • absorbují hluk
  • realistický vzhled díky novému výrobnímu postupu – efekt přírodní variace prken, navazující sladěná struktura dřeva, drážky tvaru V
  • výrobní postup s úplným vyloučením ftalátů

Nová trendová kolekce

Nová kolekce Pulse představuje 20 vzorů, které odpovídají nejnovějším trendům v úpravě interiérů. Oblíbeným vzorem podlahovin zůstává dub, ale díky vlně skandinávského designu už si dnes nedokážeme představit interiér bez borovice,“ uvádí Zdislava Černá, zástupkyně společnosti Quick-Step. Na jedné straně se neustále snažíme o dokonalost. Odrazem této snahy jsou hladká dubová prkna, která vytvářejí příjemný dojem vyváženosti a úsporného designu, jako například světlý vzor Quick-Step Pure blush oak (Dub ryzí nachový): ideální základ skandinávského nebo klasického interiéru.

Na druhé straně nás zajímají i nedokonalé povrchové úpravy jako například hrubá vinylová prkna Sundown pine (Borovice západ slunce), která jsou vhodná zvláště do industriálních ateliérových bytů či venkovských interiérů. Dřevo se zestárlým vzhledem je velmi žádané, protože v našich domovech je čím dál důležitější historie a osobitost.

Sdílet / hodnotit tento článek

Související témata

Mohlo by vás zajímat

S novým webem Quick-Step je výběr podlahy opravdu snadný

S novým webem Quick-Step je výběr podlahy opravdu snadný

Webová prezentace přední značky dřevěných, laminátových a luxusních vinylových podlah Quick-Step, kterou každoročně zhlédne asi pět milionů návštěvníků, získala svěží vzhled, jednodušší strukturu a intuitivní navigaci.

Proměna pod taktovkou architektů: Ze staré haly vznikla stylová prodejna

Proměna pod taktovkou architektů: Ze staré haly vznikla stylová prodejna

Hledání odpovídajících prostor pro zřízení showroomu, výkladní skříně podniku, není jednoduchou záležitostí. Společnost Everel, dovozce podlahových krytin belgického výrobce Quick-Step, potřebovala nejen reprezentativní prodejnu, ale také dostatek místa pro skladování výrobků.

Přivítejme zpět styl Memphis!

Přivítejme zpět styl Memphis!

Když se v osmdesátých letech objevil styl Memphis, vysloveně otřásl světem designu v základech. Jeho abstraktní vzory, geometrické motivy, zářivé barvy a kontrastní kombinace představují pro všechny, kdo věří na hru podle pravidel, skutečnou výzvu. Ale „osmdesátky“ se vrátily s nečekanou intenzitou, Memphis s nimi a…

E-book: Příručky ZDARMA!

Příručka Jak koupit bydlení

Jak koupit bydlení

Pomocník při koupi domu, bytu, pozemku.

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Příručka Jak na povolení rodinného domu

Poradíme s vyřízením stavebního povolení

Partner tématu

Nejnovější články

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Akce a slevy

Střešní krytiny SATJAM jsou nyní za zvýhodněnou cenu a představují tak v době nevyzpytatelného vývoje inflace vhodnou investici. Zdroj: SATJAM s.r.o.

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

Akční nabídka střešních krytin SATJAM

REKLAMA
REKLAMA